PDA

Zobacz pełną wersję : Phoca Gallery v3.2.3 - Problem z powiększaniem zdjęć (białe okno) Joomla 2.5



smille4
20-05-2013, 12:28
Witam serdecznie,

Skorzystałem z najnowszej wersji dodatku com_phocagallery_v3.2.3.zip który pobrałem z oficjalnej strony phoca.cz Korzystam z skryptu joomla w wersji 2.5, sama instalacja tego dodatku przebiegła poprawnie. Problem zaczął się kiedy po dodaniu kategorii oraz kilku zdjęć do tej kategorii na stronie, pokazuje się miniaturka z zdjęciem ale kiedy klikam w miniaturkę aby ją powiększyć wyświetla się tylko biały kwadrat bez zdjęcia i żadnych opcji np następny czy odśwież . Chmod'y ustawiałem już na wszystkie chyba możliwe sposoby natomiast nic mi to nie pomogło. Jeśli ktoś miałby jakiś pomysł jak się z tym uporać to będę bardzo wdzięczny i z chęcią się odwdzięczę ! Pozdrawiam !

piotrosan
20-05-2013, 12:38
Jeśli korzystasz z mozilli doinstaluj sobie takie plug-in FireBug. Odpal konsole i zobacz jaki błąd będziesz miał kiedy uruchamiasz dany kawałek skryptu.

smille4
20-05-2013, 13:13
Z tego co ja zrozumiałem po użyciu firebuga to nie ma bezpośredniego odnośnika do zdjęcia po kliknięciu na niego, tylko gdzie to teraz zmienić albo ustawić ? :/

Azot
21-05-2013, 16:17
Zaktualizuj do wersji 3.2.4 i napisz czy problem nadal występuje.