PDA

Zobacz pełną wersję : Galleria do artykułu



Grajewiak1988
20-05-2013, 18:53
Witam,
potrzebuję do joomli 1.5 dodatku. chodzi mi o to żeby szybko (a najlepiej z poziomu dysku) dodać galerię do artykułu.

z góry dziękuje za pomoc.

alex51
20-05-2013, 19:09
Może Simple Image Gallery (http://www.joomlaworks.net/extensions/free-premium/simple-image-gallery)?

Grajewiak1988
20-05-2013, 20:24
a nie wiesz czy istnieje coś takiego ze jak piszesz artykuł to na dole jest button z danym jakims dodatkiem który umieszcza te zdjęcia w artykule bez zadnych {gallery}myphotos{/gallery}...żeby tworzenie galerii w artukule dla zielonej osoby nie sprawiało problemu :)

zwiastun
20-05-2013, 21:52
A to jest taki wielki problem wpisać stosunkowo prosty kod (słowo gallery można zastąpić w ustawieniach dodatku polskim galeria)?
Z tego, co słyszałem, SimpleImagePro czyni wstawianie galerii jeszcze prostszym, niz Simple Image Gallery. Ale kosztuje

tomaszek83
20-05-2013, 23:47
Potwierdzam słowa @Zwiastuna. Simple Image Gallery PRO "robi" dokładnie to czego oczekujesz. Myślę że wydanie tych paru ojro na taki majstersztyk jak SIGpro to dobry biznes. W nowym SIGpro masz buton, klikasz, wybierasz foty z dysku i cieszysz się galerią :) Łopatologicznie proste.