PDA

Zobacz pełną wersję : phoca gallery - kolejność wyświetlania poszczególnych galerii (kategorii)



Przemek19
21-05-2013, 16:41
Witam,
Poszczególne galerie (kategorie) wyświetlają się według kolejności "Kolejność". Czyli jak wejdę w Komponenty>Galeria Phoca>Kategorie i posortuję je według "Kolejność"-rosnąco to widzę je w takiej kolejności w jakiej są widoczne na stronie.
Problem w tym, że nowa kategoria(galeria) dodaje się na końcu a nie na początku, i żeby była na początku strony muszę nacisnąć 30 razy (mam 30 kategorii) strzałkę do góry, żeby wskoczyła na początek strony.
Czy jest możliwość posortowania kategorii tak, żeby na stronie wyświetlały się wg. "Kolejność" ale malejąco.

Tak się wyświetla na stronie (Kolejność - rosnąco):
6661
Chodzi o to, żeby albo się wyświetlało na stronie wg. "Kolejność" malejąco, albo, żeby nowa kategoria dodawała się na początku (z numerem 0, a pozostałe kategorie zwiększyłyby numer o 1)

zwiastun
21-05-2013, 19:16
Na pewno musisz aż 30 razy klikać strzałkę? Nie mam pod ręką galerii, ale - o ile dobrze pamiętam - to kolejność ustawić można jednym kliknięciem, edytując właściwości kategorii.

Przemek19
22-05-2013, 08:59
Tak właśnie próbowałem zrobić - efekt jest taki jak na załączonym obrazku - dwie pierwsze pozycje mają ten sam numer.

mastaejs
10-12-2013, 16:32
mam ten sam problem ze mam kilka takich samych numerow i nie moge przesunac kategorii wyzej;/