PDA

Zobacz pełną wersję : Admin i dziwne pory logowania



katakan
24-05-2013, 23:59
Witam,

mam pytanie, bo ostatnio pojawiają się jakieś dziwne informacje w panelu dot. godzin logowania się mojego profilu.
Słuchajcie- loguje się do panelu admina jako super user, jest jeszcze jeden użytkownik, ale on generalnie nie korzysta z tej funkcji, w każdym razie nie kiedy ja się o to pytam.
Podczas logowania, w zakładce użytkownicy, pod moim profilem jest info, że lgoowałem się np 3 godziny wcześniej. Kiedy ja się loguje np o 9 rano, to jest info o tym, że ostatnie było o 6..... czego z pewnością nie robiłem.
Hasła dostępu nie rozdawałem, mam tylko dla siebie. Poza tym ostatnio je zmieniłem a sprawa się powtórzyła tylko o innej porze.

Kiedy się loguje celowo to ta godzina zostaje jako ostatnia... potem pojawia się jakaś inna tajemnicza.
Czy mogę uzyskać gdzie więcej info, co to, lub kto to może być? bo albo ktoś się włamuje lub sam nie wiem.

Pozdrawiam

zwiastun
25-05-2013, 00:05
Powiem tak: nic nie rób, bo co masz robić. Aż do czasu, gdy już nic nie będziesz mógł zrobić.
I zapytam: jakiej odpowiedzi oczekujesz? Że to servooludki? Tak sobie przychodzą i nic nie robią?

souacz
25-05-2013, 04:45
Czy przesunięcie w czasie jest stałe?

RysiekDereń
28-06-2013, 13:43
Wydaje mi się że to nie jest wielki problem, raczej odrzucam myśl że ktoś loguje się twoimi danymi, według mnie to po prostu program ma schizy:) Nie raz się zdarzało, że przy wpisach na forum też się neiprawidłowe godziny wyświetlają. Nic z tym nie rób i się nie przejmuj, z drugiej strony czy to takie ważne jaka godzina ci sie wyświetla?

AndiC
28-06-2013, 13:54
Rysiek, czemu odpowiadasz na posty które były pisane miesiąc temu ??

tomaszek83
28-06-2013, 23:54
I jeszcze takie głupoty piszesz.