PDA

Zobacz pełną wersję : joomla 3.0 nie wyświetla reklam



carlotte1
25-05-2013, 09:15
Hej, postawiłam now serwiz na joomla 3.0 (niepierwszy w moim życiu). Paczka zawierała moduł do reklam. Jednak po dodaniu zwkłego bannerka jpg nie wyświetla się. nie pomogła zmiana lokalizacji wyświetlenia, nie wyświetlają się też reklamy z adsens. http://modaibiznes.com.pl

prubowałam nawet zmienić templatkę, nic nie pomaga....

Czy możecie podpowiedzieć co może być nie tak, albo który komponent jest ok, żeby wyświetlał poprawnie reklamy?

palyga007
25-05-2013, 11:17
Włącz moduł wraz z pokazywaniem tytułu, aby było widać gdzie on się ma wyświetlać.

Na głównej stronie masz zdjęcia 5000x3000px!
Stwórz miniatury i je wykorzystaj, a nie podawaj linki do tak dużych zdjęć zwłaszcza w przeglądzie artykułów.

carlotte1
25-05-2013, 11:26
Wiem, gdzie powinien pojawić się banner, u dołu strony, na pozycji-14. nawet tytuł się nie wyświetla, choć jest taka dyspozycja. w Operze w miejscu bannera wyświetla się Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /components/com_banners/models/banners.php on line 177

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /components/com_banners/models/banners.php on line 200

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /modules/mod_banners/tmpl/default.php on line 20

nie wiem jakie są to błędy i co z tym zrobić
a co do miniatur to masz rację....

palyga007
25-05-2013, 11:42
Dostęp do PA z uprawnieniami SU na PW podeślij.

Jasiek2100
01-11-2016, 19:03
Mam podobny problem. Od pewnego czasu na mojej stronie www.bluesummer.eu nie są wyświetlane reklamy. Wszystko ustawiłem poprawnie (wg mnie). Nadmieniam, że na innej mojej witrynie www.moneymarket.pl reklamy są wyświetlane. Obie strony znajdują się na serwerze tej samej firmy hostingowej OVH.
Proszę o pomoc.