PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zmienic nazwe podstrony??



domekwrabce
27-05-2013, 15:11
Witam Was Nie wiem czy dobry temat ale wydawał mi sie najlepszy. Mam strone na joomla Mecze sie od rana i przeczepałem całe zaplecze strony i nie moge znalesc jak moge zmienic nazwe podstrony. Np. Strona gówna, cennik, zdiecia. Chciałbym słowo cennik zmienic np. na owoce. Szukalem na necie ale tez nie moge znalesc. Prosił bym Was o pomoc bo juz nie mam sił ani czasu zeby sie z tym meczyc. Z góry dzieki!!

Strona to http://www.domekwrabce.com.pl ta ostatnia podstrone ... chciałbym zmienic na np ciekawostki o rabce. i teraz pytanko jak to moge zrobic?

pondzo
27-05-2013, 15:22
Witam Was Nie wiem czy dobry temat ale wydawał mi sie najlepszy. Mam strone na joomla Mecze sie od rana i przeczepałem całe zaplecze strony i nie moge znalesc jak moge zmienic nazwe podstrony. Np. Strona gówna, cennik, zdiecia. Chciałbym słowo cennik zmienic np. na owoce. Szukalem na necie ale tez nie moge znalesc. Prosił bym Was o pomoc bo juz nie mam sił ani czasu zeby sie z tym meczyc. Z góry dzieki!!

Panel Admina-> main menu-> wybierasz pozycje i zmieniasz nazwe

domekwrabce
27-05-2013, 16:18
Jak załosnie banalne to było :D Dzieki wielkie kolego a tyle sie z tym meczyłem i nawet szukałem tez tam tego i jakos przeoczyłem. Jeszcze raz dzieki wielkie

zeki
27-05-2013, 16:20
chyba na 3 forach to czytałem a na jednym odpowiedziałem :/