PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z opisami do artykułów



Mike1984
27-05-2013, 15:41
Witam, jestem zielony jeśli chodzi o ustawienia w Joomli 1.5 a mam problem bo zamiast wyświetlać mi opisy i słowa kluczowe z danego artykułu wyświetla mi z ustawień globalnych... Jak to wyłączyć? Od razu mówie, że w panelu administratora nie mam zakładki ustawień globalnych i tylko kombinowałem w pliku configuration.php.. czy w tym pliku powinienen wpisac przy var $MetaDesc = "" jakąś zmienną by ciągło z danego artykułu ?

+ jaka jest obecnie totalnie darmowa wtyczka do globalnej edycji title i description ? probowalem seoboss ale tam trzeba miec pro by ustawiać <title> , no a druga sprwa, że opisów mi nie pobierało dalej.. :/

Z góry dzięki za pomoc..

zwiastun
27-05-2013, 19:00
Jeśli nie masz na zapleczu zakładki Konfiguracja globalna (menu Witryna), to znaczy, ze nie masz prawa grzebać w tym obszarze.

Mike1984
28-05-2013, 08:15
Właśnie w tym problem, że loguję się jako administrator, w sekcji użytkownicy mam tylko ja prawa dostępu jako admin, więc już zupełnie nie wiem o co chodzi.. :/
a czy z pliku configuration.php nie dam rady tego wyłączyć? jakąś zmienną?
Wersja Joomla!: Joomla! 1.5.15 Stable

Mike1984
28-05-2013, 12:10
Jak się okazało ktoś usunał konto głównego administratora a ja miałem tylko zwykłego.. :/ ehh no ale to nie do końca rozwiązało mój problem.. bo opisy ciągnie nadal z globala, a jedynie zmieniając opis w kategorii zmienia mi na stronie..