PDA

Zobacz pełną wersję : Język polski



vNeonx
31-05-2013, 20:50
Witam po próbie wgrania jednego szablonu mianowicie :
http://www.templatki.com/demo_templatki/magiclandscape.html
na mojej stronie wystąpił błąd - język polski wyłączył się i zmienił na język angielski nie mam nigdzie możliwości zmiany na j.p a po próbie spolszczenia nic nie ulega zmianą co robić ?

KES
01-06-2013, 15:27
A czy ten szablon ma polski język ? raczej nie :) więc musisz spolszczyć angielski szablon.
Plik możesz znaleźć: languages/en-GB/en-GB.tpl_nazwa_szablonu.ini
Kopiujesz go do languages/pl-PL/ i zmieniasz nazwę na pl-PL.tpl_nazwa_szablonu.ini
Tłumaczysz i powinno być po polsku :) Lub inna droga możesz to zrobić z poziomu panelu administracyjnego Rozszerzenia -> Języki -> Nadpisywanie tłumaczeń.

zwiastun
01-06-2013, 23:22
Nie takie proste, nie w tym rzecz. Instalacja szablonu spowodowała trochę dziwne perturbacje. Znikł zupełnie język polski. Ale mógł to być efekt jakiegoś innego działania. Sam szablon zdaje się nie powodować żadnych problemow.

KES
02-06-2013, 10:03
@zwiastun jeżeli szablon ma nadpisane większość modułów i komponentów oraz używa tylko własnych języków to jest taka możliwość. Ale mogę się mylić.

zwiastun
02-06-2013, 13:39
:) Znam problem z autopsji - @vNeonx uczestniczy w prowadzonym przeze mnie kursie. To nie jest problem ani z tłumaczeniem szablonu, ani w ogóle z szablonem, a efekt ciągu różnych zdarzeń.

Gall Anonim
02-06-2013, 18:14
@vNeonx - sprawdź poprawność polskich plików jezykowych - zdarza się że jeden walnięty plik potrafi wyłączyć całe tłumaczenie i co ciekawe są to dość specyficzne sytuacje bo nie zostawia wówczas jakichkolwiek nieprzetłumaczonych fraz tyllko całość wraca do języka angielskiego i podejrzewam że właśnie tutaj jest problem.
Włacz anlizę języka i zobacz jaki pliki jako błędne oznacza w analizie o polskie, czy angielskie.
Pzdr