PDA

Zobacz pełną wersję : Pola dodatkowe w Virtuemart - vm custom, product specifications



karczewk
02-06-2013, 11:44
Mam prawie ten sam problem co autor tego wątku: http://www.virtuemart.pl/forum/viewtopic.php?f=30&t=3586

Niestety na tamtym forum nie da rady utworzyć sobie konta aby coś napisać (hasło ciągle złe, brak informacji co nie tak przy rejestracji), a i kontaktu do administracji też nie znalazłem (aby opisać problem), dlatego proszę o pomoc was joomlowców.

Tworzę w Virtuemart dodatkowe pola, aby klient przy zakupie "dodaj do koszyka" miał 2 opcje np. radiobutton (jestem zainteresowany, nie nie jestem zainteresowany). Używam do tego "dodatki" i Virtuemart - vm custom, product specifications, ale jak już to wyświetlę to we frontendzie na stronie pojawia mi się bug:


: include(adres strony/plugins/vmcustom/specification/specification/tmpl/default.php) [
<a href="function.include">function.include</a> ]: failed to open stream: No such file or directory in


Nie znalazłem do tego rozwiązania nigdzie w sieci. W każdym razie jak to obejść i uzyskać efekt np. radio, albo pól select wspomniany powyżej ?

Używam Joomla 2.5 i virtuemart 2.0.20b