PDA

Zobacz pełną wersję : Czy macie pomysły na dodanie modułu "wyszukaj handlowca" do strony?



Agnieszka123
04-06-2013, 14:08
Szukam pomysłu na rozwiązanie następującego problemu:
chciałabym na stronę wstawić moduł "Wyszukaj handlowca" (moduł typu "search module") -taki "mini moduł" chciałabym wstawić na główną stronę, tak jak na http://www.helukabel.pl/ (chodzi o moduł "Wyszukaj handlowca") - gdzie po wpisaniu kodu pocztowego w pole "wpisz kod pocztowy" zostaniesz przekierowany do konkretnego artykułu z danymi kontaktowymi (a nie listy artykułów , jak jest to w przypadku Jooml'owego modułu "smart search module").
Czy istnieje jakiś moduł do Joomla 2.5 pozwalający na takie rozwiązanie?
Szukałam już wśród modułów "search module" oraz innych typu "quiz" i nic nie znalazłam, co dałoby się wykorzystać. Może ktoś z Was spotkał coś co łatwo dałoby się zaadoptować do takich potrzeb?
W ustawieniach modułu powinno dać się wpisać kilka list danych tekstowych (które może wpisać użytkownik w pole "wpisz kod pocztowy") - w mojej sytuacji kilka list kodów pocztowych wraz z odpowiadającymi im linkami przekierowywującymi do właściwego artykułu lub kontaktu. A może w jakiś inny sposób rozwiązaliście podobny problem?
Opiszcie swoje doświadczenia i rozwiązania. Dzięki :)

Gall Anonim
04-06-2013, 14:31
Na dobrą sprawę można by to wykonać wykorzystując wyszukiwanie zaawansowane i kompomponent - wyszukiwarka indeksująca.
Trzeba by się odrobinę pobawić.
Pzdr

Agnieszka123
04-06-2013, 15:49
Wiem, ale w ten sposób uzyskam wynik w postaci listy linków do wyników wyszukiwań, a nie otwarty (własciwy) artykuł z listą kontaktów - dlatego też pytam o inne możliwe rozwiązania.
Wyszukiwarkę indeksującą już przerobiłam i nie o taki efekt mi chodzi.

Agnieszka123
13-06-2013, 15:21
Jak widzę brakuje pomysłów na rozwiązanie problemu... :)
Szukam wiec rozwiązań na innych forach ...

Gall Anonim
13-06-2013, 17:05
Agnieszko - bez urazy ale zaproponowałem ci rozwiązanie i z niego nie skorzystałaś - napiszę jeszcze raz - wyszukiwarka indeksująca
- zapoznaj się dokładnie z zasadami jej działania
Kwestia dwa - podam ci jeszcze inne rozwiązanie - zawiera się w słowie "tagi" lub "etykiety" - to to samo, ale były na ten temat całkiem gorące dyskusje, w każdym razie to również jest rozwiązanie twojego problemu.
W tym miejscu zamykam swoją wypowiedź bo mam alergię na dostarczanie ludziom gotowców :spoko: