PDA

Zobacz pełną wersję : MosCom - artykuł bez komentarzy



roolin
01-02-2007, 00:47
Czy ktoś wie jak wyłączyć komentarze przy konkretnym artykule? Albo chociaż jak je wyłączyć przy materiałach statycznych?

DAD
02-02-2007, 17:57
W opcjach MosCom wpisujesz ID ktore nie ma byc komentowane.

Zeratul
30-09-2007, 22:05
Wpisuje ID sekcji i mi nie wylacza ich z komentowania... dlaczego?
ID sekcji biora z panela admina... gdy wchodze na liste sekcji.

haponiuk
30-09-2007, 22:12
Może już masz komentarze przy tych artykułach?

Zeratul
30-09-2007, 22:14
nie, dopiero co zainstalowalem dodatek.
delta-halo.com

haponiuk
30-09-2007, 22:31
A zrobiłeś "Konfiguracje po instalacji"

Do wersji MosCom 0.7.1n
Musisz wykonać poniższe mimo instalacji MosComBot
Konfiguracja po instalacji
WAŻNE UWAGI
Musisz dokonać odpowiednich zmian w pliku szablonu by komentarze mogły ukazywać się przy artykułach.
Edytuj plik templati (http://www.ebooks.net.pl/administrator/index2.php?option=templates&task=edit) i poszukaj :
Zmień w następujący sposób: mosMainBody(); ?> mosMainBody(); ?><?php if (file_exists($mosConfig_absolute_path."/components/com_comments/comments.php")) { require_once($mosConfig_absolute_path."/components/com_comments/comments.php"); } ?>
LUB

Zmień w następujący sposób: include_once("mainbody.php"); ?> include_once("mainbody.php"); ?> <?php if (file_exists($mosConfig_absolute_path."/components/com_comments/comments.php")) { require_once($mosConfig_absolute_path."/components/com_comments/comments.php"); } ?>
Zrobione! ~ (Ukażą się komentarze przy artykułach jeśli podasz id = ,wtedy przy innych już nie)
Używaj i ciesz się!
~Chanh Ong (http://ongetc.com/).
W każdej używanej przez Ciebie templatce do jej pliku CSS dodaj poniższe wpisy przy pomoc których możesz zmieniać styl komentarzy: .moscomPAGESelected {
color: #FF0000;
font-weight: bold;
font-size: largest
}
.moscomMAIN {
font-family: Trebuchet MS, Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif;
background-color: #E5E6E7;
border: 1px dotted #68878A;
width:98%;
}
.moscomBODY {
background-color: #F3F4FF;
width: 100%;
}
.moscomODD {
background-color: #F3F4F5;
}
.moscomEVEN {
background-color: #D0D9DB;
}
.moscomFORM {
background-color: #F3F4Ff;
border: 1px dotted #68878A;
width:98%;
}
.moscomNAV {
background-color: #F3F4F0;
}
.moscomHR {
color: #68878A;
height: 1px;
}
.moscomFORMMsg {
}
.moscomFORMLabel {
}
.moscomTextBox {
}
.moscomBTN {
}
.moscomODDText {
background-color: #F3F4F5;
}
.moscomODDMeta {
}
.moscomEVENText {
background-color: #D0D9DB;
}
.moscomEVENMeta {
}

Zeratul
30-09-2007, 22:39
wlasnie... zrobilem tylko mosmain body... a mam problem ze zlokalizowaniem jdoc. nie mam takiej lini w templacie

dzieki

nigdzie nie mam jdoc

Zmień w następujący sposób: mosMainBody(); ?> mosMainBody(); ?><?php if (file_exists($mosConfig_absolute_path."/components/com_comments/comments.php")) { require_once($mosConfig_absolute_path."/components/com_comments/comments.php"); } ?>
OR

Zmień w następujący sposób: <jdoc:include type="component" /> <jdoc:include type="component" /> <?php if (file_exists($mosConfig_absolute_path."/components/com_comments/comments.php")) { require_once($mosConfig_absolute_path."/components/com_comments/comments.php"); } ?>
Zrobione! ~ (Ukażą się komentarze przy artykułach jeśli podasz id = ,wtedy przy innych już nie)

haponiuk
30-09-2007, 23:12
A jaką masz wersję MosCom?
Ja używam tej http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/func,fileinfo/id,133/

Zeratul
30-09-2007, 23:34
0.83 czyli nowsza... a w takim razie problem sie rozchodzi o dodanie tego jdoc. I pytanie tylko gdzie tego szukac :/