PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wyłączyć opcję wysyłania artykułów?



bartek1981
05-06-2013, 16:46
Utworzyłem typ pozycji menu: jedna kategoria artykułów - lista. Wszystko gra. Nawet tłumaczenie joomfish na angielski działa. Nie mogę się jednak pozbyć tej dolnej ikony "wyślij nowy artykuł". Wie ktoś może jak się go pozbyć?

bartek1981
06-06-2013, 11:08
Ja cie kręcę;-))))) 189 odsłon i ani jednej opdowiedzi;-))))

KES
06-06-2013, 12:27
Może nikt nie rozumie o co dokładnie pytasz?
Może już było wiele razy?
Nikt nie jest wróżką:) podaj link do strony. Ponieważ ja nie wiem o co pytasz :)

Jola
06-06-2013, 14:43
Witam,
czy przypadkiem nie utworzyłeś tej pozycji w User Menu?

Gall Anonim
06-06-2013, 16:07
Ja cie kręcę;-))))) 189 odsłon i ani jednej opdowiedzi;-))))
te Kręciołek :-)
- Po pierwsze odpowiedz na pytanie Joli
- Jeśli nie po pierwsze to poinformuj nas czy aby nie jest ti strona na przykładowych danych
- Jeśli po drugie - tak to poinformuj nas czy możesz ten nowy artykuł wysłać
- Jeśli po trzecie tak to poinformuj nas czy przypadkiem w danym momencie jesteś zalogowany od frontu jako administrator
- tak wogóle jeśli po pierwsze tak - to usuń sobie na zapleczu ten element menu i zapomnij o po drugie itd
Pzdr

bartek1981
06-06-2013, 16:10
Okej, więc już precyzuję. Na wstępie jednak sory, że nie podaję linka, ale po pierwsze nie mogę jeszcze owej strony upubliczniać, a po drugie w oczekiwaniu na podpowiedź, po prostu ominąłem problem - choć to ominięcie nie do końca mi się podoba.

Jednak precyzując:
Jolu, ja w ogóle nie mam utworzonego czegoś takiego jak User Menu - chyba, że znajduje się ono gdzieś w innym miejscu w Joomla. Po prostu nie tworzyłem takiego rodzaju menu.

Dokładnie chodzi o to, że mam np 10 artykułów w kategorii "kodeks". Teraz tworzę oddzielną zakładkę menu - typ - "jedna kategoria artykułów - lista". No i wszystko przepięknie. W różnych przeglądarkach pięknie to to działa, ale dostrzegłem wredny kłopot. Otóż pod listą artykułów występuje przesunięty odrobinkę w lewo przycisk "wyślij nowy artykuł". I moje pytanie: jak się tego przycisku pozbyć? Tzn. żeby go w ogóle nie było.

Jola
06-06-2013, 16:19
To jakaś dziwność, bez podglądu trudno coś powiedzieć. Przełącz szablon na stadardowy i sprawdź.

bartek1981
06-06-2013, 16:36
Kłopot pierwszy: mam trzy szablony jako standardowe i już nie pamiętam który z nich był na początku. Kłopot drugi: wszedłem w te szablony, żeby znaleźć coś takiego jak user menu i niestety czegoś takiego nie ma. Z resztą...pozostając oczywiście wdzięcznym...nie jestem pewny czy to tu jest pies pogrzebany, bo szablon mam zaimportowany z artisteera i ten właśnie szablon ustawiony jest domyślnie. To by po prostu nie miało zupełnego sensu - skoro domyślnie ustawiony jest ten a nie inny.

Gall Anonim
06-06-2013, 16:37
Kręciołek :-)
to ja poproszę o odpowiedź na moje pytania - z pominięciem elemntu na który odpowiedziałeś Joli
- czemu?
Otóż - skoro jak twierdzisz

nie mogę jeszcze owej strony upubliczniać,
strona jest utajniona, z tzw pomysłów za milion to:
ja śmiem podejrzewać że:
front strony jest wyłączony a ty pracujesz jako zalogowany w następstwie czego masz pełne uprawnienia na działania od frontu witryny, w momencie kiedy się wylogujesz problem zniknie.
all