PDA

Zobacz pełną wersję : Powiększanie zdjęcia



rado85
08-06-2013, 17:27
Witam,
czy ktoś może mi pomóc?
nie powiększa mi się na sklepie miniaturka..., tylko otwiera się w oknie...
http://be-art.pl/pl/rysunek/sloneczniki-impresja-d


to samo przy dodawaniu do koszyka nie wyświetla sięokno modalne, cos nie tak z bibliotekami javascript...


prośba o pomoc

Gall Anonim
08-06-2013, 19:15
Niestety VM 2 ma to do siebie że ciągle z czymś włazi w kolizję - zerknij w konfigurcję VM dla źródeł pobierania biblotek - to gdzieś tam było - i przeklikaj bodajże trzy możliwości które tam są - pamiętaj jednak żeby każdorazowo testu dokonywać na kolenym produkcie - ponieważ trzyma casch przeglądarki i nie widać efektu na tym samym tak długo jak go nie wyczyścisz fizycznie.
Pzdr

rado85
09-06-2013, 10:37
dzięki za odpowiedź!
ale nie wiem gdzie jest ta konfiguracja VM dla źródeł pobierania bibliotek?

na localhost wszystko było cacy, wrzuciłem stronę na serwer, porobiłem trochę zmian i się pokrzaczyło wszystko...

Gall Anonim
09-06-2013, 14:16
Ja natomiast nie uczę się VM na pamięć i nie specjanie mam czas na to aby instalować teraza VM i szukać tylko po to by dać ci informacje - przeklikaj konfigurację VM to znajdziesz - pamiętam tylko tyle że wizualnie było po prawej stronie na dole w którejś z zakładek konfiguracji sklepu.
All

rado85
09-06-2013, 15:54
ok, dzięki, myśłałem że to jest w konfiguuracji globalnej, chyba chodziło Ci o:
Włącz style CSS i skrypty JavaScript
Korzystaj z CSS VirtueMart
Korzystanie z jQuery VirtueMart
Korzystanie ze skryptów przy produktach
Korzystanie z Ajax dla krajów/województw.
Użyj zewnętrznej biblioteki jQuery (Google)

dzięki, ale chyba nie zadziała, zobaczę czyszczę cache za pomocą web developer tools i nic. coś musiałem doinstaloiwać że się skrzaczyło

OK, problem rozwiązany, przyczyną był u mnie dodatek videobox, trzeba wejść w ustawienia pluginu i odznaczyć opcję: Load JQuery :)

dzięki i mam nadzieje, że sie przyda komuś pozdro