PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla + K2



marcinp1984
10-06-2013, 21:29
Witam,

Mam pewien problem i nie bardzo wiem jak sobie z nim poradzić. Tzn. w teorii wiem, ale nie wiem czy jest to w tym wypadku optymalne rozwiązanie. Do Joomli został doinstalowany K2. Utworzyłem w nim jakiś artykuł tylko pojawia się problem jeśli chce poukrywać wszystkie pola tak, aby została tylko treść samego artykułu. Poniżej artykułu jest takie coś:

http://www.twoiksiegowi.com.pl/img/1.png

czyli "Powrót na górę" i linia. Można to gdzieś wyłączyć, czy mam to po prostu ukryć za pomocą css-a?

pawelSafiStudio
11-06-2013, 07:56
Niestety jedyna opcja to albo ukryć w css albo usunąć z kodu templatki tj. components/com_k2/templates/default/item.php. Znajdziesz to na samym dole kodu.

marcinp1984
11-06-2013, 10:34
Dzięki :) może lepiej ukryje łatwiej mi będzie do tego powrócić gdyby coś :)

- - - Updated - - -

hmm... może jeszcze jedno pytanie bo nie bardzo mogę usunąć ta przerywaną linie. Przeglądam to firebugiem w jedną stronę i w dugą i w kodzie tego zupełnie nie mogę znaleźć :/ Czym jest ta linia? Jaka to klasa?

pawelSafiStudio
11-06-2013, 15:41
Niestety nie jestem wizjonerem :) Jakbyś podał jakiś adres może mógłbym pomóc ;)

marcinp1984
11-06-2013, 17:22
Jakiś czas temu udało się to jednak rozwiązać :) div.itemView miał przypisane dolne obramowanie ale oczywiście musiałem zerknąć 100 razy na to samo aby to odnaleźć :) Tak więc temat uważam za wyczerpany