PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z komponentem K2



rynio777
11-06-2013, 15:11
Witam

od kliku dni nie mogę wejść na stronę www. Wpisując adres wyskakuje mi taki błąd:
public_html/components/com_k2/models/item.php on line 70
I rozumiem że jest jakiś problem w komponencie.Problem w tym że jako administrator również nie mogę się zalogować do serwisu aby np. ten komponent odinstalować.
jest taki błąd:

Not Found
The requested URL /administrator was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Joomla chyba 1.6
Nie jestem w tym wszystkim specem, sam instalowałem joomle i komponenty i ustawiałem stronę i działało przez ostatnie kilka lat.
Co powinienem zrobić.
Dzięki z góry za pomoc

ekumi
11-06-2013, 15:16
Ale w ciągu ostatnich kiilku lat weszło kilka wersji joomla!, w których z wersji na wersję porawiano bezpieczeństwo. Może miałeś włam. Powinieneś odzyskać stronę z jakiejś najnowszej kopii i przede wszystkim zrobić mogrację do 2.5.11.

rynio777
11-06-2013, 15:30
rozumiem, no to schody, bo nie wiem jak odzyskać, stronę. co miałbym zrobić? Nie mam chyba kopii.... Ups.

ekumi
11-06-2013, 15:47
a do bazy możesz się dostać?

i do plików przez ftp?

- - - Updated - - -

poproś admina swojego hostingu, aby odzyskał stronę z backupu i potem ją zmigruj

rynio777
11-06-2013, 15:56
do ftp mam dostęp, i do bazy sql też. Może rzeczywiście poproszę ta firmę gdzie mam hosting o dostarczenie mi kopii strony z backupa.