PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam współpracowników do stworzenia strony komercyjnej



zoldher
11-06-2013, 15:44
Witam,
Otóż chodzi o kolportaż prasy drogą internetową za proponuje za odpowiednią opłatą zakup zeskanowanej prasy, za odpowiednią opłatą (sms, przelew) zyskując tym samy dostęp do interesującego nas pisma.Poprostu kiosk internetowy. Oczywiście będzię to wymagało zgody wydawcy i uiszczenia mu odpowiedniej prowizji, sądzę że każdy chętnie zakupi interesujące go pismo bezpośrednio za pomocą komputera w formie cyfrowej .Jestem tylko pomysłodawcą a projekt wymaga ludzi.W czasopismach z pewnością pojawią się wzmianki że pismo pojawiło się w formie elektronicznej.Między młodymi ludźmi wieść szybko się rozchodzi.
Widzę to tak: ikony 230/240 pixeli ustawione pionowo w rzędzie na każdej ikonie nazwa gazety podczas kliknięcia w ikonę wyskakuje komunikat o zakupie sms lub przelew, kod itd.
Mój plan to proste strona (oprócz nagłówka) pociągająca pod względem wizualnym może przywodzić na myśl strony dla dorosłych.
Produkt ma być w głównej mierze kierowany do ludzi młodych sport,muzyka,komputery itp.ale również dla dorosłych.
Meritum sprawy pilnie poszukuje wspólnika/ów który stworzy wersje demo dzięki której mam zamiar pozyskać klientów i działać już razem odpłatnie.

KONTAKT:zoldher@gmail.com

uk1966
12-06-2013, 19:18
Pomysl nie wyda. Wiekszosc czasopism ma już wlasne strony internetowe to po pierwsze. Po dugie - czasopisma specjalistyczne "lepiej" czyta sie w oryginale, a takie kierowane są już do wybranej grupy osób poprzez co krąg ewentualnych nabywców się zawęża. . Po trzecie - jesli ma byc to również wersja nie tylko dla młodzieży - to wyobraź sobie babcie 65 letnią która kupuje poprzez sms-a dostęp do niedzielnego wydania "Koscielnego Gońca" . Moim zdaniem - odpuść ... Pozdrawiam

Bazyl
12-06-2013, 21:46
odpuść

A właśnie nie!
Jeżeli czujesz, że masz potencjał, możliwości i duuużo samozaparcia - walcz!
:)