PDA

Zobacz pełną wersję : Niedziałający wpinacz modułów?



marcinp1984
12-06-2013, 17:08
Witam,

Chcę w treści artykułu wrzucić sobie utworzony moduł (konkretnie mini k2). W ustawieniach modułu przypisany on został do pozycji "maszyny" - jest to pozycja wcześniej niezdefiniowane ale z tego co czytałem jest to prawidłowe, że można ją wklepać z ręki i będzie taką pozycją wirtulaną. Następnie w treści artykułu wstawiam
{loadposition maszyny} Efekt jest taki, że na stronie w artykule zamiast modułu wyświetla mi sę ciąg " {loadposition maszyny} ". Co ja robie nie tak?

zwiastun
12-06-2013, 18:15
Spróbuj {loadmodule nazwa_modulu,Tytuł modułu}, gdzie nazwa modułu to nazwa systemowa np. mod_minik2

marcinp1984
12-06-2013, 19:40
W ten sposób już coś się zaczyna dziać bo "coś" ładuje. Wyświetla poprawną ilość miniatur, czyli tyle ile jest artykułów w kategorii, wyświetla nazwę kategorii i jest wszystko odpowiednio podinkowane jednak reszta żeyje już własnym życiem :( Żadne ustawienia i zmiany nie wpływają na formatowanie wyglądu modułu :/

- - - Updated - - -

Ok, problem się odnalazł. Dodatowo trzeba było zaznaczyć w opcjiach modułu, żeby był wyświetlany pod daną pozycją menu :) Sądziłem że używając wpinacza to już nie jest ważne ale chyba się myliłem.