PDA

Zobacz pełną wersję : Szczegółowa wyszukiwarka produktów



shadowman25
13-06-2013, 13:03
Czy podpowie mi ktoś jak zrobić wyszukiwarke produktów która dała by mi wybór w takiej formie np:

- marka samochodu
- model
- rok produkcji

Chodzi mi o podobną wyszukiwrkę jak na tej stronie: http://www.czescibrozek.webshop.pl/shop/index.rails

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Gall Anonim
13-06-2013, 17:28
To najpierw trzeba sobie stworzyć katalog, a potem dodać do niego wyszukiwarkę po parametrach

na czym można?
- Sobi Pro
- DJ Calalog
- JoomShopping
- Joom Social (zamiast ludzi dajesz autka)
- Community builder (zamiast ludzi dajesz autka)
- K2 + tagi + pola dodatkowe
- K2 Store
- Red Shop
- VirtueMart
i .................................................. ................................. cały szereg innych
Pzdr
P.S. O ile znajdziesz wersje wymienionych rozszerzeń dla Joomla 1.x :spoko: - no chyba że to jednak nie ta wersja Joomla

shadowman25
13-06-2013, 18:25
Strona jest oparta o joomla 2.5, prze przypadek trafiłem do tego działu :) Mam wgrane Virtuemart. Jeśli możesz podpowiedz najlepsze rozwiązanie :) Pozdrawiam

Gall Anonim
13-06-2013, 18:51
Mam pytanko,
masz wgrane VM i .....................
czy jest załadowany - czy może jeszcze szansa na zmianę?
Czemu - co prawda wymieniłem na swojej liście VM ale zobacz na którym miejscu - wcześniejsze wersje były ok - obecne mnie do siebie zraziły a
skoro budujesz stronkę tego typu - śmiem twierdzić że jest komercyjna
więc pokażę ci coś co możesz sobie dokupić n.p. do JoomShopping za parę groszy .... zerknij (http://demo.joomcar.net/jshop)
Pzdr
P.S. Jak się uprzesz przy WM - potrzebna będzie po prostu zaawansowana wyszukiwarka - naprawdę dobra
P.S. II Przeniosłem do właściwego działu

shadowman25
14-06-2013, 07:53
Ma to być dokładnie sklep z częściami samochodowymi, robie go dla znajomych nie zarobkowo i nie bardzo chciałbym do niego dokładać.
W między czasie troszkę już poznałem VirtueMart, spróbuję na próbe pobawić się jeszcze JoomShopping.

Czy znasz może jakąś wyszukiwarkę tego typu którą dało by się zintegować z VirtueMart?

Pozdrawiam