PDA

Zobacz pełną wersję : Najnowsze artykuły



no name
13-06-2013, 15:55
Witam,

Szukam modułu do wersji 2.5, do wyświetlania najnowszych artykułów, ale tak, że pierwszy artykuł wyświetla jako obrazek i krótki opis, a reszta w formie linków.

Próbowałem bawić się konfiguracją tego domyślnego, jednak nie udało mi się ustawić obrazka tylko pierwszemu artykułowi.

Jakieś sugestie?

Pozdrawiam

Gall Anonim
13-06-2013, 17:19
Banalne rozwiązanie
- przegląd artykułów z zaznaczonych kategorii
- sortowanie wdeług daty dodania // najnowsze jako pierwsze
- ustawienie wyglądu
> głównych 0
> pozostałych 1
> kolumn 1
> linków (według oczekiwań)
Zdjęcie zajawki dodawane w części przed wstawionym znacznikiem "czytaj więcej"
Po sprawie
Pzdr
>

BlogoTech
13-06-2013, 18:22
możesz też wykorzystać News Show Pro GK4 lub News Show Pro GK5 - przykłąd na GK4 masz tu ->http://panoramapomorza.pl/

no name
14-06-2013, 11:01
Banalne rozwiązanie
- przegląd artykułów z zaznaczonych kategorii
- sortowanie wdeług daty dodania // najnowsze jako pierwsze
- ustawienie wyglądu
> głównych 0
> pozostałych 1
> kolumn 1
> linków (według oczekiwań)
Zdjęcie zajawki dodawane w części przed wstawionym znacznikiem "czytaj więcej"
Po sprawie
Pzdr
>


No tak, masz racje. Nie zauważyłem, bo inaczej jest teraz zrobione. Zapomniałem wspomnieć, że to na komponencie K2, a w module k2 content nie ma takich opcji i w tym problem ;/

zwiastun
14-06-2013, 11:10
Zapomniałem wspomnieć, że to na komponencie K2, a w module k2 content nie ma takich opcji i w tym problem
Następnym razem po prostu zapomnij o tym, że uzyskasz jakąkolwiek pomoc! jak można "zapomnieć" tak istotnych informacji?

Blisko 20 osób przeglądało ten post, być może zastanawiało się, co Ci doradzić, a Ty po 20 godzinach oświadczasz, że coś Ci się zapomniało dodać, bez zwykłego przepraszam, bo co tam - od tego jest forum.

Przykre!

no name
14-06-2013, 11:28
Następnym razem po prostu zapomnij o tym, że uzyskasz jakąkolwiek pomoc! jak można "zapomnieć" tak istotnych informacji?

Blisko 20 osób przeglądało ten post, być może zastanawiało się, co Ci doradzić, a Ty po 20 godzinach oświadczasz, że coś Ci się zapomniało dodać, bez zwykłego przepraszam, bo co tam - od tego jest forum.

Przykre!

I doradziło. Dopiero jak Gal Anonim mi podał informację jak to wykonać, zorientowałem się, że nie mam połowy tego o czym mi mówił. Mimo wszystko jest to bardzo przydatna informacja, po prostu skorzystam ze standardowego modułu Joomla. Gdybym mu nie dał "Pomógł", to chyba oczywiste, że nie otrzymałem odpowiedzi na zadane pytanie. Pytanie zadałem, nie dałem istotnego elementu, jednak odpowiedź uzyskałem. A to, że w odpowiedzi wspomniałem, że zapomniałem, że to moduł k2, to jest nie istotne...


@Gal Anonim

Jeszcze raz dzięki ;)

zwiastun
14-06-2013, 11:49
Ok, ale następnym razem zważ na to, że zanim się zada pytanie na forum, trzeba je przemyśleć.