PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z nawigacją strony



Zopoth
13-06-2013, 22:52
Mam problem z nawigacją w nowo utworzonej stronie polegający na braku możliwości wybierania opcji menu bez wcześniejszego zalogowania się jako zarejestrowany użytkownik tej strony. Problem znika po zalogowaniu się jako administrator bądź jako któryś z użytkowników. Uruchomienie strony bez logowania skutkuje wyświetleniem strony domyślnej i wadliwym działaniem menu, które próbując uruchomić wybieraną opcję (co widzę w wybieranym adresie) ponownie wyświetla stronę domyślną. Interesujące jest ponadto to, iż włączenie (ustawienie na TAK) "analizy systemu" w konfiguracji globalnej, w zakładce "system", usuwa problem nawet gdy nikt z zarejestrowanych użytkowników nie jest zalogowany. Dodam ponadto, iż dość skrupulatnie przejrzałem prawa dostępu - w większości ustawione są na "public". Nie rozwiązuje również problemu wyłączenie modułu logowania do systemu.
Raczkuję w Joomli i nie ukrywam, że nie potrafię sobie z w/w problemem poradzić. Czy ktoś może mi pomóc?

AndiC
13-06-2013, 22:59
Zaplecze / Konfiguracja globalna / witryna - Domyślny poziom dostępu: ma być na Public

Zopoth
13-06-2013, 23:33
Domyślny poziom dostępu był i jest włączony na Public. Tak czy owak dzięki za próbę pomocy.