PDA

Zobacz pełną wersję : Wyróżnione artykuły



micz000
14-06-2013, 19:39
Witam,
tworzę obecnie pod zlecenie stronę a'la kwejk.
Stworzyłem samemu szablon na wzór tego co mi podesłał klient.
Na stronie głównej, na samym środku (3 tabele, mowa o środkowej) mają być wyróżnione artykuły z każdej z kategorii.
Tzn. załóżmy, kategoria zdjęcia, na stronie głównej ma się pojawić wyróżnione zdjęcie z tej kategorii, pod spodem materiał z innej kategorii np. filmy.
Kwestia tego, że mam problemy z wyświetleniem tego.
Pracuje na joomli 2.5.
Próbowałem to zrobić jako artykuły z kategorii, ale w opcji dynamicznej nie wyświetla się nic, a zwykłej są w postaci listy,a mi chodzi o to, żeby pokazało obrazek z tego artykułu, plus ew. tytuł.
Proszę o pilną pomoc, mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłem dobrze.

shaggy8
18-07-2013, 12:23
Witam
dołanczam sie do tematu potrzebuje pomocy podpowiedzi na temat wyróżnionych artykułów a mianowicie chce takie artykuły stworzyć na stronie startowej wydaje się ze wszystko jest poustawiane
typ pozycji menu jest na Artykuły wyróznione-przegląd
kategorie są wybrane wszystkie
zaznaczony artykuł wyrózniony
a nie wyświetla się bardzo proszę o podpowiedz co może byc jeszce przyczyna nie wyswietlania artykułu

pozdrawiam

ekumi
18-07-2013, 13:09
czy w ustawieniach menu zaznaczyłeś ile artykułów ma się wyświetlać i w ilu kolumnach

shaggy8
19-07-2013, 11:17
raczej testowałem te ustawienia kolumn ale zadnych efektów nie przyniosło jak sie artykuł nie wyswietlał tak dalej nic. podsyłm zdjęcie z ustawieniami bardzo prosze o pomoc. 6805

zwiastun
19-07-2013, 11:21
Oba opisy, proszę wybaczyć, nie służą zdiagnozowaniu problemu. Joomla nie ma żadnych problemów z prezentacją treści w formie przeglądu (bloga). Przyczyny mogą byc co najwyżej dwie:
- błędne ustawienia
- szablon, w którym nie przewidziano odpowiednich stylów.
Załącznik w poście powyżej niczego nie wyjaśnia - znane wszystkim zdjęcie ekranu ze strony konfiguracji pozycji menu typu przegląd artykułów wyróżnionych.