PDA

Zobacz pełną wersję : Przegląd a lista jednej kategorii - może się przydać.



bartek1981
17-06-2013, 19:58
Udało mi się rozwiązać ciekawy problem. Mianowicie, przestroga przed zmianą typu zakładki z PRZEGLĄD na LISTĘ, gdy już macie przetłumaczoną wasza zakładkę joomfishem. Jeżeli już dokonaliście tłumaczenia np na dwa języki, to nie należy zmieniać w jednej pozycji TYPU zakładki. Bo po prostu będzie zgrzyt. Jeżeli chcecie zmienić typ, to najpierw wykasujcie całą zakładkę (PRZEGLĄD) ze wszystkimi jej tłumaczeniami, a potem stwórzcie nową zakładkę (LISTĘ) i dopiero wtedy ją przetłumaczcie. Ja tak zrobiłem i jest okej.

Celowo rozpocząłem ten wątek - tak bardziej w formie już nie prośby o podpowiedź czy pomoc, ale raczej w formie porady dla innych. Mam nadzieję, że się komuś przyda.

- - - Updated - - -

Wielkie sory, powinienem ten temat stworzyć w dziale FAQ. Z tej euforii nie pomyślałem.

ekumi
18-06-2013, 09:30
Skoro to ma być to podpowiedź dla innych użytkowników, to raczej proponuje używanie wersji Joomla! 2.5.x i wykorzystywanie zawartej w niej w standardzie obsługi wielojęzyczności. Przy prawidłowej konfiguracji przełączanie sposobu wyświetlania zawartości kategorii z pewnością nie będzie powodować zgrzytów.