PDA

Zobacz pełną wersję : Slider Aukcji Allegro



ber32
19-06-2013, 19:41
Witam. Mam do zaprezentowania moduł do wyświetlania aukcji allegro na stronie www. Kiedyś czytałem na tym forum, że ktoś potrzebował podobny moduł, więc postanowiłem zrobić. Do prawidłowego działania potrzebuje API Allegro, które można pobrać za darmo. Dokumentacja techniczna jak i plik można pobrać z http://www.joomla-cms.com.pl/pl/download/joomla-2-5-x/file/22-slider-aukcji-allegro.html

Czekam na wsze opinie co sądzicie o tym module. Czy warto rozwijać dalej projekt ?

Gall Anonim
19-06-2013, 21:28
@ber32 - a może tak pomyślałbyś o odwrotnym rozwiązaniu z Joomla na allegro dla:
RedShop'a
JoomShopping
No i może VM (ale ostatnio nabawiłem się alergii na sam dźwięk/widok nazwy tegoż komponentu)
Pzdr

Jdwind
20-06-2013, 07:53
Dobre chęci zawsze trzeba popierać i zachęcać do dalszej pracy :) Plusik ode mnie.

ber32
22-06-2013, 10:55
Założenie było takie, żeby zrobić moduł pobierający aukcje allegro na stronę WWW, żeby każdy kto będzie miał moduł zainstalowany mógł na nim zarabiać. W jaki sposób? Ano w taki, że moduł pokazuje aukcję dowolnego użytkownika. Przypuśćmy że mam stronę np. takie forum jak wasze i dziennie wchodzi na te forum 1000 osób, a taki użytkownik jak ja ma do zaoferowania jakiś program wystawiony na allegro i jest jakoś tam powiązany z joomlą. Więc płacę właścicielowi tego forum żeby moje aukcje się wyświetlały np. przez tydzień na głównej stronie. I w ten sposób mogę zwiększyć swoją sprzedaż a i myślę że forum jakimś dodatkowym przypływem gotówki nie pogardzi. Tak jak wcześniej wspomniałem jest to moduł testowy, który jeżeli będzie przychylnie przyjęty będzie dalej rozwijany. W planach dodanie płatności + czas wyświetlania i taki prawdziwy lider, który będzie płynnie przechodził z aukcji na aukcję. Więc odpowiedziałem Gall Anonim dlaczego jest taka nazwa a nie inna. Myślę że jest trafiona i słuszna. Co do modułu dla sklepu to raczej się nie da zrobić, ponieważ trzeba do tego zatrudnić komponent, który by integrował taki sklep. Napiszcie co o tym sądzicie i czy ma sens dalej rozwijać projekt, czy lepiej dać sobie spokój.

pbart777
16-07-2013, 18:15
plik archiwum jest uszkodzony -.-

ber32
30-07-2013, 11:34
Witam. Co to znaczy że jest uszkodzony. Jaka joomla i co się dzieje. Proszę o więcej szczegółów.

pbart777
30-07-2013, 11:52
Witam. Co to znaczy że jest uszkodzony. Jaka joomla i co się dzieje. Proszę o więcej szczegółów.

spakowana paczka jest uszkodzona

ber32
30-07-2013, 12:34
Faktycznie. Po przesłaniu na serwer archiwum zostało uszkodzone. Będę to sprawdzał, na chwilę obecną zainteresowanym będę przesyłał paczkę na e-mail.

kontakt ber34@o2.pl