PDA

Zobacz pełną wersję : Formularz kontaktowy i jego wyświetlanie



marcinp1984
21-06-2013, 13:13
Witam,

Mam mały problem związany z formularzem kontaktowym. Do tej pory używałem zawsze formularza Foxcontact, który spisywał się wyśmienicie niestety dla Joomli 3 nie jest już darmowy. A nie chciałbym cofać się do starszej wersji tylko ze względu na formularz. Próbuję się jakoś dobrać do formularza Joomla tyle że w moim wypadku potrzebne jest aby umieścić go w konkretnym module a nie pod określoną pozycją menu, gdyż pod pozycją menu jest już jakiś artykuł z tekstem a formularz miałby się wyświetlić obok niego. Da się tak zrobić ze standardowym formularzem Joomli? Niestety ngdzie czegoś takiego nie wiedzę. Ewentualnie może zna ktoś jakiś fajny formularz (zbliżony funkcjonalnością i zarządzanie do foxcontact) dla Joomli 3 ?

however
21-06-2013, 13:29
Próbowałeś szukać tego http://extensions.joomla.org/extensions/contacts-and-feedback/contact-forms/23366

marcinp1984
21-06-2013, 13:39
Już tyle tych formularzy przerobiłem i żaden mi nie podpasował ;) Ale tego akurat nie przeglądałem bo z zasady przeglądam te, które są oceniane przez jak największą ilość użytkowników :) Ale zaraz go sobie sprawdzę.

A jeśli chodzi o standardowy formularz Joomli to da się go jakoś wsawić tak jak ja potrzebuje czy nie bardzo.

Zaistalowałem przed chwilką też jakiś AlfContact tyle że nie bardzo go mogę użyć. Pierwsza myśl była aby utworzyć nowy mduł z tego właśnie formularza i przypisać go do określonej pozycji tyle że wśród modułów go nie ma i kolejny problem :P Ogólnie mało czytelna ta nowa joomla dla mnie jakaś jest, chyba za bardzo się rpzywiązałem do starego wyglądu.

however
21-06-2013, 14:04
O ile wiem to w standardzie nie ma takiej opcji ale zawsze może napisać sobie nowy moduł :P