PDA

Zobacz pełną wersję : Rejetrcaja botów-Problem



bosopopiasq
24-06-2013, 22:50
Witam
Wersja Joomla 2.5.10
Od dłuższego czasu mam problem z rejestrującymi sie botami
głównie @mail.ru;gmaila
mam captcha re captcha i komponent r antispam
a oni ciągle włażą po kilka dziennie
Mam drugą witrynę z tymi samymi komponentami i tam jest spokój nie wiem co robić
Pozdrawiam

PS.Prosze mnie nie odsyłać do płatnych zbezpieczeń

tomaszek83
24-06-2013, 23:19
Nie miałeś czasem nieproszonych gości? I wypadało by zaktualizować do najnowszej wersji - 2.5.11.


PS.Prosze mnie nie odsyłać do płatnych zbezpieczeń
Pozostawię to bez komentarza.

Wymagasz cudów, a strona nieakutalna i zapewne nie zabezpieczona.

bosopopiasq
24-06-2013, 23:33
Mylisz sie kolego Joomla aktualna bo 2.5.11 zamiast 2.5.10(pomyliłam sie)
Gości nie miałam,ale życzliwa osoba z tego forum dała mi link na PW do EasyCalcCheck Plus - ECC+
Ty jak zwykle potrafisz tylko=ech (koment zostawie dla siebie)
i jakbyś dobrze patrzał to jestem Ona i Nie miałam gości nie proszonych :P
PS.Strona istnieje od ponad roku ,ma ponad 200 legalnych użytkowników i dopiero po aktualizacji z 1.5 do 2.5 zaczęły sie problemy.Mam nadzieje ze EasyCalcCheck Plus - ECC+ to cudo pogoni boty(puki nie rozgryzą dodatku)

Pozdrawiam

tomaszek83
24-06-2013, 23:46
jakbyś dobrze patrzał to jestem Ona
@Bosopopiasq przepraszam, zwracam honor. Nie zauważyłem że jesteś kobietą.


Mylisz sie kolego Joomla aktualna bo 2.5.11 zamiast 2.5.10(pomyliłam sie)
Napisałaś że masz 2.5.10 więc zakładałem że się nie pomyliłaś, kryształowej kuli nie mam. Opieram się na tym co jest napisane.


Gości nie miałam,ale życzliwa osoba z tego forum dała mi link na PW do EasyCalcCheck Plus - ECC+
Piszesz że masz captcha a nic to nie daje. Otóż gdybyś miała jeden, a dobrze skonfigurowany komponent to ryzyko nieproszonych wpisów spada praktycznie do zera. Więc albo system zabezpieczeń jest źle skonfigurowany, albo masz gdzieś lukę spowodowaną infekcją strony.


dopiero po aktualizacji z 1.5 do 2.5 zaczęły sie problemy
Raczej nie wiązałbym tych faktów.


Ty jak zwykle potrafisz tylko=ech (koment zostawie dla siebie)
Jak zwykle? Czyżbym o czymś nie wiedział? Bo nie przypominam sobie żebym wydawał w ostatnim czasie "ochy, achy czy też echy..."

PS. Co do zabezpieczenia strony to sam system captcha to trochę mało. No ale to jest Twój wybór.

zeki
25-06-2013, 01:15
Jak dobry soft to obleci każde zabezpieczenie :/ Dzieci w Indiach mają robotę.

bosopopiasq
25-06-2013, 06:32
Witam ponownie
Zacznę tak:
Hurrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaa poraz pierwszy od x czasu po zainstalowaniu EasyCalcCheck Plus - ECC+ nie otrzymałam wiadomości
o rejestracji nowego użytkownika "Typu bot"
@tomaszek83 Na serio po aktualizacji zaczeły moją stronę atakować boty,niom ale ok na razie spokój jest

Pozdrawiam :)