PDA

Zobacz pełną wersję : ładowanie więcej pozycji menu + płynna lewa strona



ariel_matrix
24-06-2013, 23:57
Witam,
szukam takiego rozwiązania jak zauważyłem jest na niektórych stronach, aby zamiast paginacji, czyli strona 1/2/3/4/... automatycznie wczytywały się kolejne pozycje danej kategorii - kategoria w przegląd - blog
dodatkowo bym chciał aby lewa strona, była pływająca, aby zjezdzałą wraz z przewijaniem strony, aby zawsze była widoczna....

podgląd strony, na której chce to docelowo zastosować www.hoteleispa.info

komodore
25-06-2013, 02:17
1. Pozycje menu i pozycje kategorii to nie to samo. Dla artykułów w kategorii: wyłącz paginację i w menu skonfiguruj przegląd kategorii. Więcej pozycji menu mija się z celem robienia menu.
2. Pokombinuj ze stylami css.

ariel_matrix
25-06-2013, 14:15
Chodzi mi o pozycje kategorii, aby wczytywały się, znalazłem pewne rozszerzenie ale nie spełnia moich oczekiwań...myslalem ze jest jakis plugin, rozszerzenie do automatycznego wczytywania pozycji kategorii, ze jak zobaczymy ostatnie, to wczyta kolejne...

komodore
25-06-2013, 16:28
Poszukaj szablonu z taką funkcjonalnością, te następne pozycje są wczytywane dynamicznie bez przeładowywania strony.

ariel_matrix
26-06-2013, 19:50
może ktoś mi pomoże, znalazłem coś takiego, jeżeli chodzi o funkcjonalnośc super, aczkolwiek jeżeli chodzi o szybkość działania to za wolne, oraz wczytywanie strony bez przesady ale coś na podobną zasade wczytywania, tzn nie musi być wczytywania obiektów przez nacisnienie guzika czy cos, może być kompletna lista, ale chodzi o tagi, i pozniej po filtrowanie po odpowiednim tagu

komodore
26-06-2013, 21:03
Nie wiem co znalazłeś.

Zawsze możesz pokombinować z ustawieniami i powyłączać niepotrzbne funkcje.
Ewentualnie jak masz choć trochę zacięcia, to poczytaj o ajax i nadpisywaniu szablonów, a będziesz mógł przerobić ten który używasz.
A jeśli nie odpowiada to szukaj dalej.

ariel_matrix
26-06-2013, 21:29
aa sorry nie dałem linka: http://hoteleispa.info/wojewodztwa/
powyłączałem dalej muli...