PDA

Zobacz pełną wersję : Wyświetlanie w wyszukiwarce



Mucius
25-06-2013, 18:43
Gdzie i jak mogę zmienić dane w panelu administratora aby przestało wyświetlac napis "joomla", "content modules", "sample data-articles" po wygooglowaniu naszej strony w wyszukiwarce? Aby rozjaśnić czego dokładnie dotyczy moje pytanie poniżej zrzut z ekranu z zaznczonymi wyświetlanymi napisami.
6741

Bazyl
25-06-2013, 20:50
Witam,

Napis joomla to tytuł Twojej strony ustawiony w konfiguracji witryny.
Pozostałe to tytuły kategorii bądź pozycji menu.

Jak pozmieniasz trochę czasu minie nim G zmieni swoje opisy...

Mucius
25-06-2013, 21:10
Dziękuję. Czyli to jednal wina p. G...., bo tytuł witryny zmieniony od 2 tygodni - oj, p. G....jednak potzrebuje czasu :D:D:D

Bazyl
25-06-2013, 21:13
Nie, to Twoja wina, że pozwoliłeś zaindeksować takie adresy...

Mucius
25-06-2013, 21:25
Proszę językiem dla laika :) - bym już talkiego błędu nie popełnił w przyszłosci.

Korzystajac z okazji czy te "opisy" mogą być też pozostałoscią po dawnej wersji strony, której po ataku hakerów nie udało się odtworzyć i trzeba było budowac ją od nowa?? Po kliknięciu w wyszukiwarce tych innych linków często pojawia się informacja o tym, że nie znaleziono strony. Czy z tym da się wlaczyć czy może jednak wszystko potrzebuje czasu by "na nowo" się "poukładało"?

zwiastun
25-06-2013, 23:13
Proszę językiem dla laika
Laiku drogi!
Czy wyobrażasz sobie, ze chirurg podczas operacji zwraca się do pacjenta słowami: Proszę językiem dla laika? Zapewne sobie nie wyobrażasz.
A wyobrażasz sobie, że kierowca samochodu na pytania policjanta dotyczące zasad ruchu drogowego (które właśnie naruszył), zwraca się doń: Panie władzo, ale proszę językiem dla laika, nie wiem, o czym pan mówi. Zapewne też sobie nie wyobrażasz.

Wziąłeś się za prowadzenie witryny raczej nie wczoraj, ani nie przedwczoraj. Jak widać masz już spore doświadczenie (atak hakerów, odtworzenie witryny po ataku). To do kiedy masz zamiar być jeszcze laikiem i chcesz być traktowany, jak dzieciak, który nie wie, co robi?

Jeśli nie chcesz popełniać takich błędów w przyszłości, to przestań być laikiem albo przynajmniej przestań uważać, że wolno Ci być laikiem i domagać się, by Cię traktować jak laika.

Poza wszystkim: Zasady indeksacji witryn internetowych w Google i innych wyszukiwarkach to tematyka innego forum. To jest poświęcone problemom w działaniu Joomla!