PDA

Zobacz pełną wersję : CSS + moduł SP Acoordion, prośba o pomoc



jan1975
26-06-2013, 13:09
Wielka prośba o porade! dotyczy css : witryna >> http://design.mpolska.eu/ulotki-offset


Problem dotyczy prawego menu (cennik ulotek), który zrobiony jest na module "sp_accordion", sam w sobie działa ok, lecz za każdym razem dodając nową pozycję, tło - podkład menu wydłuża się w dół. Po analizie widoczna jest reguła odpowiedzialna za wysokość " element.style {height: 952px;}, lecz w żaden sposób nie mogę dojść do tego gdzie tego szukać , względnie zmodyfikować.


Jeśli ktoś ma wiedzę , proszę o pomoc i zgóry dziękuje.


P.s.


Najprościej było by wyeliminować podkład (bacgound modułu), co zrobiłem już ale wygląd nie jest zaciekawy, dlatego usiłuje zrobic to w ten sposób, aby podkład układał sie normalnie względem wysokości modułu,a nie lecial w dół.


Pozdrawiam,


Janek


"Wiem, że nic nie wiem" - Sokrates

AndiC
26-06-2013, 18:26
Pięknie zamieszane masz parametry.
Na początek wyeliminuj te kosmiczne paddingi w custom.css wiersz 101 i 1846
Następnie background: none w wierszu 141 i wtedy zobaczymy.

AndiC
26-06-2013, 19:31
Chociaż, po przeglądnięciu witryny odwołuję to co napisałem.

jan1975
27-06-2013, 00:49
Dziękuje - zrobiłem to tak, dałem zamiast SP Accorion >> mod_qaccordion, jest bardziej wyuzdany i ładniejszy jak i bardziej praktyczny . Następnie wyeliminowałem całkowicie tzw. bacground, tło modułu i jakoś teraz to w miarę wygląda .

Tak na marginesie jest to ostatni cms joomla 1.5.26 jaki stawiam w życiu. Dla siebie robię staruszka(bo też mam swoje lata) a dla Klienteli już na 2.5 i 3.0. hahha

Pozdrawiam

No ale staruszek działa działa ok