PDA

Zobacz pełną wersję : Przypisanie modułu do menu a nowe pozycje w tym menu



wujek_zed
27-06-2013, 12:45
Witam mam taki problem,

Mam moduł (menu dodatkowe), które ma się wyświetlać tylko w odpowiednim dziale. Robię zatem standardowe menu assigment w opcjach modułu i przydzielam do wybranego menu.
Niestety gdy dodaje nową pozycje do menu, joomla juz automatycznie nie dodaje przypisania do nowej pozycji i po kliknięciu na nowy element mnue i wyswietleniu np odpowieniego artykułu moduł (menu dodatkowe) nie wyświetla sie na danej stronie

Jak zrobić by joomla automatycznie dodawała manu assigment do kolejnych pozycji w wybranym menu

Domyślam się ze moje wytłumaczenie może być zagmatwane, dodam więc screen

6746 czyli mam moduł przypisany do menu_ofert_pl. dodaję nową pozycje (trykot) i niestety joomla juz mi nie zaznacza tej pozycji w menu assigment.
czy jest jakiś sposób by przydzielić moduł do menu i jego wszystkich nowych i starych pozycji. lub ewentualnie jakies inne wyjscie - wyświetlanie tylko w odpowiedniej kategorii
Mam nadzieje ze to w miarę zrozumiałe.

Bazyl
27-06-2013, 13:11
Witam,

Możesz zaznaczyć, dla których pozycji menu moduł się ma nie pokazywać.
Ewentualnie użyj Advanced Module Menager.

wujek_zed
27-06-2013, 13:59
Dzięki za odpowiedź, sprawdzę ten Advanced Module Menager.

Jeśli chodzi o zaznaczenie odwrotne. Wtedy sytuacja jest również odwrotna, jesli dodam nowe pozycje do innych menu gdzie dany moduł ma sie nie pokazywać, wtedy niestety jest ta pozycja odznaczona i moduł sie tam niepotrzebnie wyświetla.
Tak wiec sprawdzę ten dodatek. choć zawsze wole rozwiązania wbudowane.