PDA

Zobacz pełną wersję : template.css - przy zapisie: "Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wcz..



keeper
28-06-2013, 15:38
Witam serdecznie,
mam taki problem, na który odpowiedzi nie znalazłem ani na forum ani w internecie - albo dla tego że problem jest tak błahy że nikt o nim nie pisze, albo to jakaś nowość, albo nie umiem szukać ;) w każdym wypadku proszę o pomoc.
robię sobie prosty portal z gotowego szablonu (darmowego) i tak od tygodnia bawię się plikami css wszystko szło idealnie, aż do dzisiaj:

plik template.css który do tej pory edytowałem i zapisywałem bez problemu odmówił posłuszeństwa, mianowicie:

po kliknięciu na "zapisz/ zapisz i zamknij/ anuluj" wyskakuje komunikat: "Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony." oczywiście żeby było śmieszniej wszystkie inne moduły i pliki .css zapisują się bez problemu nie działa tylko w tym jednym przypadku. I zaznaczam że wczoraj jeszcze działało bez problemu.

Znalazłem informacje żeby pokombinować z atrybutami więc kombinowałem - nawet w wypadku kiedy dałem wszystkim żyjącym na świecie możliwość edycji i zapisywania dalej wyskakuje to samo cholerstwo. Nie mam pomysłu co z tym zrobić bo większość plików które mam w katalogu z rozszerzeniem php to dla mnie czarna magia. Mam nadzieję że spotkaliście się z czymś podobnym albo macie jakiś pomysł.

Bardzo proszę o pomoc.
Joomla! version 3.1.1