PDA

Zobacz pełną wersję : [Problem] Logowanie do zaplecza



Acase
02-07-2013, 03:26
Witam,

Posiadam stronę na J! 1.5.23 EN pod adresem www.strefa-kobiet.com.pl (http://www.strefa-kobiet.com.pl) i zmieniłem hosting na 1%1, lecz gdy przeniosłem swoją stronkę to zaczęły dziać się dziwne rzeczy podczas logowania do zaplecza. Dziwne ponieważ nic się nie dzieje i to mnie najbardziej zastanawia, po wpisaniu złych czy dobrych danych logowania tak jakby odświeżyła się strona czyszcząc formularz. Próbowałem już z komentowaniem forka, zmianą kodu w session.php, ratujadmina, ręczna zmiana haseł w mysql, nadpisywanie plików "świeżymi" plikami J!, skopiowałem stronę na inny hosting też to samo. Czytałem dużo o tym w necie i zastosowałem wszystkie porady jakie wskazywali inni użytkowicy J! lecz żaden nie działa w moim przypadku. W pliku konfiguracyjnym też wszystko jest ok, strona działa poprawnie i nie ma problemów.

Już 3 dzień grzebie w kodzie i nic nadzwyczajnego nie odnalazłem, na początku myślałem, iż scieżki pochodzą z poprzedniego hostingu więc zmieniłem wszystko co było możliwe do zmiany. Pierwszy raz coś takiego widzę, a z J! jestem od urodzenia :)

Wie ktoś może co to może być, bo nawet żaden błąd nie wyskakuje, a display errors jest na on.

Pozdrawiam

pyziak
02-07-2013, 12:14
Dokładnie posprawdzaj ścieżki do katalogów tmp i logs ( coś tak kojarzę że coś tam z tym było), najlepiej zainstaluj czystą Joomla! z boku ( lub załóż sobie u nich testowe konto ) i porównaj ścieżki.

Acase
02-07-2013, 15:01
Tak też myślałem, iż scieżki są inne więc zainstalowałem J! z preinstalera ich serwerowego i scieżki mam dobre. Także chciałem zainstalować taką samą J! obok lecz na samym początku instalacji wyskoczyły mi błędy dotyczące librares, które wyłącza się za pomocą display errors no lecz ani w htacces ani w php.ini nie łapie mie tego ustawienia.

Chyba, że scieżki znajdują się gdzieś niżej, bo piszę tu o configuration.php

Właśnie odkryłem coś takiego "Hackeado por HighTech Brazil HackTeam" :/