PDA

Zobacz pełną wersję : Magic quotes GPC - problem z instalacją.



kingu80
02-07-2013, 08:17
Witam Serdecznie.
Wiem że jest mnóstwo informacji w sieci na ten temat lecz niestety żadna z nich nie rozwiązuje mojego problemu. Problem jest z GPC przez które nie mogę zainstalować joomli 3.1. Operator kazał stworzyć plik php.ini. Stworzyłem, wrzuciłem, patrzę na domnienie i GPC jest wtłączonę. Wchodzę w instalację joomla i co? Krzyczy że GPC włączone i nie przechodzi dalej. Plik ten wrzuciłem do głównego katalogu domeny. Joomla instaluję w subdomenie. Czyli struktura wygląda tak: domena.pl ----> public_html ----> subdomena.domena.pl Plik php.ini wrzuciłem do katalogu "public_html" Po tym jak wspomniałem w informacjach serwera wyświetla mi info że GPC jest wyłączone a mimo to nowa joomla się nie instaluje. Wrzuciłem ten plik również bezpośrednio do katalogu "subdomena.domena.pl" gdzie znajdują się pliki instalacyjne nowej joomli ale nie rusza. Bardzo bym prosił o pomoc w rozwiązaniu problemu. Wersja php na serwerze to 5.3.1 Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

kingu80
02-07-2013, 11:19
Temat do zamknięcia. Pomogło dodatkowo wrzucenie pliku .htaccess do subdomeny + dorzucenie pliku php.ini z wyłączeniem GPC do katalogu instalation :)