PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla 3.1 - nie przechodzi instalacja



kingu80
02-07-2013, 11:28
Witam.
Jeszcze nigdy nie miałem tylu problemów z instalacją joomli. Nie wiem czy ta wersja 3.1 jest jakaś niedopracowana, czy jak. Teraz jestem na 3 kroku, biorę dalej, coś instaluje, pasek progressu dochodzi do 1/3 i znowu mi wraca do kroku 3. Nie ma żadnego błędu nic. Nie wiem nawet co i jak mam poprawić lub co i jak jest źle ustawione bo tak jak wspomniałem, zero komunikatów z błędem. Bardzo proszę o pomoc.

pyziak
02-07-2013, 12:08
Przyczyny może być dwie:
1. podczas wgrywania plików na serwer, coś mogło się nie wgrać, proponuje wrzucić spakowaną paczkę z instalką i rozpakować na serwerze ( no chyba że tak robiłeś)
2. hosting nie spełnia wymogów.

kingu80
02-07-2013, 12:14
Dokłdnie tak zrobiłem. Zawsze wrzucam spakowaną paczkę i ją wypakowuję na serwerze. Tak wygląda u mnie screen 3 kroku:

6753

pyziak
02-07-2013, 12:18
na screenie widać wyraźnie że brakuje plików językowych bo wyświetlają się deklarację, więc pewnie brakuje i innych plików , wrzuć jeszcze raz pliki ze świeżo ściągniętej paczki

Bazyl
02-07-2013, 12:21
Witam,

Prawdopodobnie problem tkwi w działaniu funkcji parse_ini_file na serwerze (została zablokowana przez administratora).

kingu80
02-07-2013, 13:04
Dzięki pyziak, miałeś rację. Nie wgrały się pliki językowe. Ale wiesz co, to musiało jakoś pobrać się źle archiwum. Pobierałem je z oficjalnej strony. Teraz pobrałem ponownie, wrzuciłem wypakowałem i wszystko elegancko przeszło bezn najmniejszego problemu. Jeszcze raz dzięki.