PDA

Zobacz pełną wersję : Virtuemart 2.0.20b - brak języka polskiego



kingu80
03-07-2013, 12:37
Witam.
Z uwagi na to że dopiero zaczynam przygodę z Virtuemart, chciałem Was zapytać, czy ten dodatek posiada w ogóle język polski dla zaplecza? Może i głupie pytanie ale nie mogę sobie z tym poradzić. Zainstalowana joomla w wersji 2.5.11, spolszczona. Działa ok. Zainstalowany Virtuemart w wersji 2.0.20b - języka polskiego brak. Wszelkie próby rozwiązania problemu metodami znalezionymi na tym forum, nie przynoszą efektu żadnego. Nie wiem czy ja coś źle zrobię czy jak ... Bardzo proszę o pomoc. Naprawdę myślałem że poradzę sobie sam i nowy temat będzie ostatecznością ale nie daję rady. A może trzeba coś w pliku konfiguracyjnym ustawić?
Pozdrawiam.

Bazyl
03-07-2013, 12:38
Hej,

Zainstalowałeś nasz język dla VM?

kingu80
03-07-2013, 12:45
No właśnie nie wiem do końca czy trzeba instalować bo z tego co czytam, wnioskuję iż język polski powinien być standardowo zainstalowany. Druga sprawa, nawet jakbym chciał instalować to znalazłem że należy wrzucić pliki języka do katalogu /administrator/components/com_vituemart/languages U mnie niestety tego ostatniego katalogu nie ma w ogóle. Przeszukiwałem podkatalogi i też nie ma nic związanego z językami.

kingu80
03-07-2013, 15:39
Problem rozwiązany. Zrobiłem to w ten sposób że usunąłem wszystko, zainstalowałem joomle od nowa, następnie zainstalowałem virtuemart ale w wersji 2.0.16 gdzie spolszczenie wgrało się bez najmniejszego problemu. W kolejnym etapie zaktualizowałem wersję 2.0.16 do najnowszej 2.0.20b i język polski pozostał. Wszystko działa. Nie wiem co było nie tak z tą wersję 2.0.20b że nie dało rady zainstalować od razu spolszczenia.