PDA

Zobacz pełną wersję : Przegląd artykułów - miniatury - problem



Dominik_
04-07-2013, 00:11
Witam serdecznie. Nie bardzo wiem jak rozwiązać problem który mam na swojej www. (naszbaltyk.com) . Chodzi o przegląd artykułów w układzie jedno, dwu itd. kolumnowych. Przykładowo link: http://naszbaltyk.com/morskie-kadry-antka.html (TU wszystko działa jak należy) ale już przy aktualnościach http://naszbaltyk.com/aktualnosci.html czy innych kategoriach , wszystkie fotografie podczas przeglądu nie skalują się jak to ma miejsce w pierwszym linku. Zerkałem po panelu adm, zerkałem w modułach, plaginach :) krok po kroku, może coś przeoczyłem.... nic nie znalazłem. Porównałem ustawienia , są wg mnie takie same i nic, dalej nie wiem. "Zgłupiałem" już gdzie tego szukać i gdzie kiedyś popełniłem błąd. Pozdrawiam Was serdecznie.

Dominik. (joomla 3.1.1)

tomaszek83
04-07-2013, 00:19
Czy czasem nie masz jakiegoś dodatku który jest odpowiedzialny za skalownia obrazków w przeglądzie artykułów?

Dominik_
04-07-2013, 00:38
Zerkałem dziś wszystko od A do Z (tak przynajmniej myślę że niczego nie pomiąłem ) i dalej nici z tego wszystkiego. W przypadku pierwszego linka nazwa została zmieniona z oryginału, z danych przykładowych. Aktualności czy inne nie działające prawidłowo , tworzyłem kiedyś sam ale z drugiej strony gdzie można się "złapać" podczas tworzenia żeby tak się porobiło jak wygląda to w linku nr 2. Podchodzę do tematu kolejny dzień z przerwami i nie mogę znaleźć przyczyny.

pkosela
04-07-2013, 11:14
Na stronie z drugiego linku masz ustawione na sztywno wymiary zdjęć (width i high widać w kodzie HTML)...

Dominik_
04-07-2013, 11:49
Co nagle to po... chciałem na szybko a wyszło tak że skończyło się wątkiem na forum. Podszedłem do tematu raz jeszcze. Poszperałem na stronie producenta szablonu, dowiedziałem się jakich dodatków używa i sam się ośmieszyłem :) Problem tkwił w tym że... nie dodałem danych kategorii do plaginu który obsługuje generowanie, skaowanie miniatur... w moim przypadku to plagin JA Thumbnail. Dziękuję za zainteresowanie, pomoc. Temat do zamknięcia .

tomaszek83
04-07-2013, 12:24
Czyli tak jak mówiłem. Miałeś dodatek za to odpowiedzialny. ;)