PDA

Zobacz pełną wersję : dziwne, bardzo dziwne



Dakota
04-07-2013, 02:56
witam.....

dziś doznałam szoku... otóż wchoodzę od zaplecza (joomla 3.1.1) wybieram moduł html, gdzyż chcę coś dodać.... dodaję pare zdać, zapisyję, sprawdzam wynik zapisu od frontu.... coś nie jest tak jak należy.... idę z powrotem na zplecze... wchodzę w moduł sprawdzam co jest grane a tam nie wiedzieć czemu mam dopisane znaki..... wygląda to mniej więcej tak

<p style=\"text-align: center;\"><span style=\"font-size: 14pt;\"><strong>FORMS</strong></span></p>
<p><strong>&nbsp;</strong></p>
<table class=\"zebra\" style=\"width: 99%;\">
<thead>
<tr><th>&nbsp;Display forms</th><th>Food forms</th></tr>
</thead>
<tbody>
<tr>
<td style=\"text-align: center;\" width=\"50%\">- Display Booth rental form ( <a href=\"images/pdf/display_booth_rental_form_new.pdf\" target=\"_blank\">show</a> )</td>

co ciekawe za cholerkę nie mogę się pozbyć tych niechcianych znaków..... pojawiają się one zarówno wtedy gdy włączony jest edtytor jce, jak jest domyślny edytor joomli oraz nawet wtedy gdy w w ustawieniach globalnych ustawię na brak edytora....

czy ktoś mądry może mi powiedzieć o co chodzi? co może byc przyczyną dodawania tych znaków

nadmienię, że wszystko do dnia dzisiejszego chodziło bardzo ładnie

Dakota
04-07-2013, 04:10
przepraszam za umieszczenie pytania w nieodpowiednim dziale.... proszę admina o przeniesienie tego pytania do działu joomla 3

zwiastun
04-07-2013, 04:19
magic_quotes GPC - jak masz ustawione?

Dakota
04-07-2013, 05:27
na on ale zawsze tak miałam i działało dobrze

- - - Updated - - -

dodanie dyrektywy w postaci php_flag magic_quotes_gpc Off w pliku htaccess niczego nie zmienia

Dakota
04-07-2013, 06:01
problem rozwiązany..... na serwerze były prowadzone jakieś zmiany o których nie zostałam poinformowana.... wystarczyło w pliku php.ini dodać magic_quotes_gpc Off i sprawa się rozwiązała..... dlatego tez uważam, że możnaq zamknąć temat