PDA

Zobacz pełną wersję : sigplus moduł galeri



Tor_
04-07-2013, 10:16
Witam wszystkich
Rzecz wydawało by się banalna .Moduł regulacja (przewijania zdjęć) Ustawienie czasy trwania przewijania dla przykładu 800 Opóźnienie animacji 10000 .Przy takiej konfiguracji zdjęcia powinny trochę poczekać zanim przewina się ( tak się działo w joomla 1.5 i to działało) Tymczasem w wersji dla joomla 2.5 x Zdjęcia zasuwają jak oszalałe .Zresztą cokolwiek bym tam nie wpisał efekt jest taki sam za szybko

Stąd moje pytanie.Jaka powinna być sensowna wartość przewijania (wolno) dla "tego modułu" aby on prawidłowo zareagował

Azot
06-07-2013, 22:02
Witam

Ustaw Opóźnienie domyślnie na 0. Powinno być ok.


Pzdr

Tor_
07-07-2013, 09:23
Dzięki.Sprawa wyglądała tak .Ten dodatek po instalacji automatycznie "tworzy" moduł .Wpiąłem go w artykuł w 1 rząd 3 kolumny (foty) .I cokolwiek bym wpisał w opóznienia przewijania animacji oprócz "0" (gdzie stoi w miejscu) zasuwał jak nawiedzony , za szybko .Więc "Stworzyłem" 2 moduł sigplus i opublikowałem jako moduł na widocznej pozycji 1 rząd 1 kolumna i tutaj odziwo wszystko reaguje jak powinno .Czas trwania 2000(ms)opóznienie 8000(ms) i przesuwa właśnie w takich odstępach na inne wartości też reaguje .I tak sobie myślę skąd ta różnica przecież to te same moduły .Generalnie temat uważam za zamknięty ,całość raczej jako ciekawostka