PDA

Zobacz pełną wersję : akogallery problem z przejsciem z mambo



tazer
01-02-2006, 13:13
Witam mam problem niestety mecze sie z przejsciem z mambo na joomla. Zostalo mi tylko galeria akogallery2.5b niestety mam nastepujacy problem nie moge wyswietlic zdjec jakie mam :( domyslam sie ze problem jest w przejsciu gdyz baza widze ze sie nie zgadza.
Mam pytanie czy moze mi ktos mi pomoc bo bym nie chcial stracic bazy(okolo 1500zdjec) nie chce mi sie wklepywac od nowa. Chyba ze znacie sposob przejscia na POnyGallery ??

stone
01-02-2006, 17:21
W jakim zakresie baza sie nie zgadza? Mambo i Joomla to ta sama baza poza kosmetycznymi zmianami

tazer
01-02-2006, 17:31
chodzi mi o baze gdyz po zainstalowaniu joomla ako nie dziala a wiem ze wczesniej dzilala najlepsze ze w bazie znajduja sie dane dotyczace galerii i tylko czesciowo sa widziane (tylko kategorie) lecz reszta (zdjecia opisy niestety nie). nie wiem co robic bo wrzocanie od nowa nie wchodzi w rachube:eek:.

stone
01-02-2006, 17:39
Niestety sprawdzilem na forum eng i wyglada na to ze ten komponent nie dziala z powodu zmian w kodzie Joomli i nie widzialem roziwązania problemu, nie rozwijano takze komponentu od pewno czasu, nie ma takze napisanych konwererow galerii. Przykro mi, ale byc moze bedziesz musial zostac przy mambo jezeli nie chcesz jeszcze raz wprowadzac zdjec

tazer
02-02-2006, 23:26
No coz trzeba bedzie napisac to samemu. zrobie przeprowadzacza z Ako na Pony jak by co prosze o pomoc osoby kompetentne. pojdzie wtedy szybciej ;]
pozdrawiam

tazer
12-02-2006, 18:12
jestem w trakcie pisania malego programiku ktory nie automatycznie zmienia z Ako na Pony jezeli kogos interesuje to prosze o maila