PDA

Zobacz pełną wersję : Czy istnieje JComments dla Joomla 3.1.1



Marfish
08-07-2013, 11:44
:) Powiedzcie mi czy jest już wersja tego komponentu dla joomla 3.1.1? Jakoś nie widzę nigdzie, a bardzo by mi się przydał. Szkoda, że w samej joomla nie ma komentarzy do artykulów, a może ja po prostu tego nie widzę? Joomla 3.1.1 jest na zapleczu labiryntem, który dopiero poznaję. Przyznam, że z przyjemnością.

Bazyl
08-07-2013, 11:56
Nie możesz dodać na początku tematu: Czy istnieje ?!?!?!?!?
Od razu wiadomo, o co chodzi

Marfish
08-07-2013, 13:01
Dziękuję za moderację, dzięki temu moje pytanie nabiera mocy.

alex51
08-07-2013, 14:22
Jeśli treść strony ma głównie opierać się na znacznej liczbie artykułów, to sugerowałbym zastosować K2. Zdecydowanie ulepszy Ci to zarządzanie treścią a komentarze są w K2 w standardzie.

Marfish
08-07-2013, 14:57
Niestety K2 odpada i to nie dlatego, że jest zły przeciwnie, to bardzo dobry komponent! Miałem go ponad dwa lata i przyznam, że bardzo mi się podobał. Jest prosty w administracji i według mnie kapitalnie wyświetla treści. Jednak po ostatnich doświadczeniach z migracją (mnie się ona nie udała) będę unikał jak ognia stosowania jakichkolwiek komponentów, bez których mogę się obejść. Mogę się założyć, że Joomla 3.x za kilka lat (ja wtedy nazbieram tysiące artykułów) przestanie być wspierana i zajdzie konieczność migracji do Joomla X.X.X. Może bez tych obciążeń uda mi się następnym razem migrować automatycznie do nowej wersji, miast dłubać i przenosić wszystko ręcznie.
Nie, nie! Poczekam sobie na nową wersję jComments.
Pomijając moje doświadczenia z migracją jeszcze raz wystawiam najwyższy znak jakości dla K2 - to tak dla tych, którzy się wahają, a nie boją migracji.

Azot
09-07-2013, 14:19
@Marfish

Jeśli masz komentarze w Jcomments. To zainstaluj jako alternatywe do niego na J! 3 komento. Posiada on przydatną funkcję importu komentarzy będących w jcomments.


Pzdr