PDA

Zobacz pełną wersję : ilość wyników wyszukiwania



shados
12-07-2013, 08:38
Czy jest możliwość zwiększenia ilości wyników wyszukiwania w joomla 2.5? Obecnie, gdy chcę wyszukać jakiegoś hasła w swoim serwisie, joomla wyświetla tylko 50 wyników, a potrzebuję mieć ich znacznie więcej. Gdzie można to zmienić?

EDIT:
Przykładowo: wpisuję jakieś hasło do wyszukania, strona zwraca wyniki wyszukiwania. W serwisie jest z 5000 artykułów, poszukiwane hasło występuje co najmniej w połowie z nich, a więc wyszukiwarka powinna pokazać (używając paginacji) powiedzmy, 2500 artykułów. Ta jednak za każdym razem, niezależnie od poszukiwanego hasła, wyświetla tylko (maksymalnie) 50 wyników. I chodzi o to aby to obejść i wyświetlała wszystkie znalezione wyniki.

KES
12-07-2013, 09:55
PA -> Rozszerzenia -> Dodatki -> Wybierz Typ: search -> Przeszukaj - Artykuły -> Limit wyników

Lecz musisz pamiętać że jak będziesz chciał wyświetlić 2500 atykułów to użytkownik będzie czekał długo jak to serwer przemieli i jak przeglądarka to wygeneruje. Też musisz być świadom że hosting do ciebie napisze czemu generujesz takie obciążenie dla serwera.

shados
12-07-2013, 11:18
Dziękuję za pomoc. W moim przypadku zmieniłem ustawienia wyszukiwania dla K2 ale zasada ta sama. Dzięki. Zdaję sobie sprawę z obciążenia serwera (choć to mnie nie martwi - własny serwer klienta stojący fizyczne w ich serwerowni), a oczekiwanie klienta na podanie wyników... Jak serwis zostanie przeniesiony na serwer potestujemy i zdecydujemy o ewentualnym ograniczeniu wyników wyszukiwania.
Jeszcze raz dzięki:)