PDA

Zobacz pełną wersję : [SZUKAM] Wyszukiwarka produktów / Formularz ?



prozaq
13-07-2013, 12:06
Witam, mam pytanie czy istnieje moduł wyszukiwarki z bazą danych (formularza), w której mógłbym po takich pytaniach znaleźć odpowiedni produkt:

Mam w bazie danych np. 10 komputerów i chodzi mi oto by klient mógł dopasować odpowiedni dla siebie na podstawie poniższych pytań...

1. Do czego Ci komputer? A. do pracy, B. zabawy C. nauki
2. Na jakie złącze posiadasz monitor? A. VGA, B. DVI, C.HDMI
3. Podaj kolejnosc z jakiego internetu bedziesz korzystac (ZACZNIJ OD TEGO, Z KTÓREGO BĘDZIESZ KORZYSTAĆ NAJCZĘŚCIEJ) ? - pojawiają się sugerowane odpowiedzi: A. LAN, B. WIFI, C. TELEFON KOMÓRKOWY, D. INNY

Po tym pytaniu powinna pojawić się informacja " NA TYM ETAPIE MOŻESZ SPRAWDZIĆ RODZAJ KOMPUTERA LUB WYPEŁNIAJĄC KOLEJNE POLA DOPASOWAĆ KOMPUTER JESZCZE BARDZIEJ DO WŁASNYCH POTRZEB"

…ogólnie chodzi mi oto, że np. Klient jeśli wybrał HDMI i np. nie korzysta z sieci LAN, wtedy automatycznie formularz kieruje go na dodatkową serię pytań wybranych na podstawie wcześniejszych odpowiedzi.

Na końcu wyświetla się wizerunek komputera dopasowanego do klienta z opisem


Prosze mi powiedzieć czy istnieje taki moduł, który można by było skonfigurować w taki sposób żeby otrzymać podobny lub wyżej opisany efekt ?
Produktów (w tym przykładzie komputerów) będzie maksymalnie 10/15

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam