PDA

Zobacz pełną wersję : [SZUKAM] Wysłanie wiadomości do użytkownika po 11 dniach jego rejestracji w serwisie



smoczek24
13-07-2013, 14:37
Witam
Poszukuje modułu, skryptu lub rozszerzenia do j 2.5 spełniającą funkcje:

Po rejestracji w moim serwisie użytkownik otrzymuje automatycznie po 11 dniach od swojej rejestracji na swoją skrytkę pocztową maila z informacją np. jeżeli chcę nadal korzystać z zawartości mojego serwisu musi polubić go na Facebooku lub wypełnić ankietę.

I tak właśnie nie wiem jak to mam zrobic żeby po 11 dniach automatycznie została wysłana wiadomość z mojego serwisu opartego na joomali 2,5.
Proszę o pomoc , ktos moze wie gdzie znaleźć jakies gotowe rozszerzenie , moduł lub skrypt co bedzie spełniał wyżej opisaną funkcję.
Dziekuje z góry za pomoc.
Mariusz

Tor_
13-07-2013, 15:51
Aby Twój skrypt był wykonywany co jakiś czas, możesz skorzystać z zadań cron. Ten system jest odpowiedzialny za uruchamianie programów cyklicznie lub o określonej porze

mudol
17-07-2013, 11:37
Dokładnie, dowiedz się czy Twój hosting obsługuje zadania CRON, tam możesz dodać skrypt, któy sprawdza po dacie rejestracji czy minęło 11 dni, jak minęło to wysyła z automatu mail z daną zawartością.