PDA

Zobacz pełną wersję : Moduł ninja simple icon menu



bartek1981
13-07-2013, 21:09
Zainstalowałem. Wszystko gra. Z wyjątkiem jednego. Projektan menu->Utworzyłem pozycje i teraz chcę przypisać do niej moduł menu. Problem jednak polega na tym, że ja ją chce przypisać nie do tego modułu domyślnego, tylko do modułu ninja a co zrobić, jeśli od razu otwiera mi się edycja modułu domyślnego?

Oczywiście mogę utworzyć poszczególne pozycje menu w samym module ninja, ale w nim trzeba podać adres url artykułu. Nie mogę jednak podać tego adresu, bo taki adres można pobrać jedynie z poziomu konkretnej pozycji menu. Czy mam przez to rozumieć, że w przypadku moduł ninja simple menu modul mogę stworzyć pozycje menu do artykułów, które już zostały przypisane do innej pozycji menu klasycznego? Bo prawda jest taka, że tylko to mi zadziałało. Bez sensu ten simple modul.

DOBRA, JUŻ CHYBA WIEM. Jest po prostu na extensions część takich modułów, które służą właściwie albo wyłącznie do linkowania ze stronami zewnętrznymi np. www.google.pl Należy do nich ninja, p30flexi menu i przetestowałem jeszcze scd stack.