PDA

Zobacz pełną wersję : Wyświetlanie newsow problem



vrahhh
16-07-2013, 16:48
Witam!
Otóż jak w temacie dopadł mnie po 8h myślenia problem dotyczący nastepującej sprawy:
Klikając menu aktulaności w miejscu gdzie wyświetla się główna treść(nazwijmy to main), chce aby był jakiś system newsów. Tzn posiadam już takowy. Lecz idąc dalej ta drogą, kilkajać w jakiegoś newsa otwiera on się nadal w pozycji main lecz nad nim nadal widnieje ten system newsów. Moje pytanie brzmi zatem jak się go pozbyć? Może i banalne pytanie, lecz w tym momencie nie jestem w stanie wpaść na zaden pomysł :/ będe wdzięczny za wszelkie wskazówki i objaśnienia.
Mam nadzieje ze dość jasno określiłem swój problem.:)

Robster
16-07-2013, 21:12
Po prawej stronie u dołu (przy domyślnych ustawieniach) masz wybór pozycji menu, w których ma się wyświetlać moduł (bo pisząc o systemie newsów, myślę że właśnie moduł masz na myśli). Gdyby było Ci mało tych ustawień, skorzystaj z TEGO (http://extensions.joomla.org/extensions/style-a-design/modules-management/10307) dodatku. Moim zdaniem jeden z najlepszych jaki powstał w ogóle na Joomla! Przy odpowiedniej konfiguracji, działa cuda.

vrahhh
16-07-2013, 21:41
Moduł mam przypisany do pozycji menu i się w niej wyświetla. Chodziło mi o to że gdy już wejde w jakiś artykuł to i tak nad nim będe dalej widział wszystkie artykuły z poprzedniej strony. Chciałbym aby po wejsciu w artykuł wyświetlał mi się tylko i wyłącznie ten artykul a nie artykul+artykuly które były wyświetlane z modulu na poprzedniej stronie.
Mimo wszystko dzieki za odpowiedź i czekam dalej na wskazówki

KES
16-07-2013, 23:11
@vrahhh a zajrzałeś chociaż pod linka który podał Ci @Robster ?

vrahhh
31-07-2013, 12:09
zajrzałem lecz nie wiem o jakie opcje koledze chodziło, ponieważ bawiłem się już chyba wszystkimi i nie moge uzyskać efektu takiego jaki bym chciał.