PDA

Zobacz pełną wersję : Dodają się backslash'e w plikach CSS



kingu80
17-07-2013, 10:00
Witam.
Mam problem z edycją plików CSS. Za każdym razem gdy próbuję coś wyedytować, dodają mi się backslaske. Dla przykładu wstawiam fragment kodu:

font-family: Arial, \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\'Arial Unicode MS\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\\\\', Helvetica, Sans-Serif;

albo

background: url(\'../images/pageglare.png\') top center no-repeat, -webkit-linear-gradient(top, rgba(159, 145, 122, 0.17) 0, rgba(255, 255, 255, 0.47) 1050px) no-repeat, url(\\\\\\\'../images/page.png\\\\\\\'), -webkit-linear-gradient(top, #BDB3A3 0, #FDFDFC 1050px) no-repeat;

Próbowałem już nawet nadpisać te uszkodzone pliki css nowymi, świeżymi plikami szablonu ale bez skutku. Nic to nie daje. Backslashe dodają się tak jakby same. Nie wiem w czym leży problem. MQ na serwerze mam wyłączone, zresztą przy włączonych nie zainstalował bym joomli 3.0. Bardzo Was proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

----EDIT----
Skasowałem cały folder CSS na serwerze i przesłałem nowy, świeży i przeszło ale problem pozostał i chciałbym go rozwiązać bo przerabiam stronę i często muszę edytować pliki css poprzez PA a za każdym razem gdy zapisuję zmiany wrzucają mi się backslashe

KES
17-07-2013, 10:45
Poczytaj o magic_quotes

kingu80
17-07-2013, 10:47
Ale magic quotes mam wyłączone o czym zresztą pisałem :).

tomaszek83
17-07-2013, 10:53
Co to za hosting? Czym edytujesz te pliki?

kingu80
17-07-2013, 10:55
To jest ten hosting: http://www.zgoda.net/

Pliki edytuję jak już napisałem w edytorze dostępnym z poziomu PA.

tomaszek83
17-07-2013, 11:07
A jak edytujesz pliki z poziomu FTP np. za pomocą notepad++ to jest taki sam efekt? Czy aby na pewno masz wyłączone magiczne apostrofy. Bo takie zachowanie jest typowe dla włączonych magic quotes.

kingu80
17-07-2013, 11:22
Dobrze że się nie spierałem bo faktycznie są one włączone, byłem pewien że dodając regułę do .htaccess wyłączą mi się te apostrofy ale jednak nie. W panelu administracyjnym hostingu nie da się tego zrobić. W związku z tym nie mam już pomysłu jak to zrobić skoro poprzez .htaccess się nie da. Tak wygląda stan serwera: http://carrom.pl/version.php

----EDIT----
Gdy edytuję np poprzez notepada to wszystko jest ok.

tomaszek83
17-07-2013, 11:47
W związku z tym nie mam już pomysłu jak to zrobić skoro poprzez .htaccess się nie da.

Napisać do administratora serwera aby to zmienił, albo zmienić hosting na profesjonalny. Bo ten takowy raczej nie jest ;)

kingu80
17-07-2013, 11:51
Nie jest, ojjj nie jest. To ja narzekam na linux.pl bo z nimi też współpracuję ale tamten w porównaniu z tym, jest idealny.