PDA

Zobacz pełną wersję : iCagenda Kategorie i Eventy



Allertec
17-07-2013, 14:04
Mam następujący problem. Zainstalowałem komponent iCagenda i gdy chcę utwożyć nową kategorię lub wydarzenie to pojawia ję następujący błąd:
500 JHtmlBootstrap::startTabSet not found.
Co powinienem zrobić aby komponent działał poprawnie?
Posiadam wersje Joomli 3.0.3 oraz icagenda 3.0.1

palyga007
17-07-2013, 23:56
Po pierwsze zacznij od aktualizacji Joomla! do wersji najnowszej z danej linii rozwojowej.

Jeśli to nie pomoże, możesz spróbować zastosować się do porad zawartych w tym wątku na forum:

http://forum.joomla.org/viewtopic.php?f=710&t=801087

Allertec
18-07-2013, 13:45
Próbowałm już wielu rzeczy. Będę chyba zmuszony do przeinstalowania jommli do wersji 3.1.1. Postaiwłem ją na lokalnym serwerze i iCagenda ruszyła. Ale tu pojawia sie pytanie. Dostępne są spolszczenia, ale niestety nie potrafię go zainstalować. Właściwie instalacja przebiega Pomyślnie jednak komponent nadal jest cały po angielsku. Wolałbym nie tłumaczyć go ręcznie w kodzie strony. Czy należy gdzieś włączyć lub przełączyć ustawienia języka?

zwiastun
18-07-2013, 13:48
Należy przede wszystkim sprawdzić, czy pliki językowe są wczytywane przez system - możliwe, że są w nich błędy. Włącz diagnostykę systemu i języka i sprawdź.

Allertec
18-07-2013, 13:56
Przepraszam mój błąd. Instalując spolszczenie nie zwróciłem uwagi, że domyślnym językiem jest język angielski. Dlatego pomimo spolszczenia iCagenda strona korzystała z plików w języku angielskim.
Dziękuje za pomoc.