PDA

Zobacz pełną wersję : Różne menu dla zalogowanych na witrynie



maverickoti
17-07-2013, 23:34
Witam.

Będę miał dwie grupy zalogowanych na witrynie. Czy da się zrobić, aby każda z grup miała własne menu. Potrafję zrobić menu dla zarejestrowanych ale podzielić ich na dwie grupy z oddzielnymi menu to już nie.

zwiastun
18-07-2013, 00:22
wiki -> ACL w Joomla
Tworzenie witryny w Joomla 1.5 nie ma najmniejszego sensu!

maverickoti
18-07-2013, 10:13
Łoł. Masz racje. W sumie wiadomo, że lepiej używać w miarę najnowszej stabilnej wersji. Mimo wszystko dzięki zwiastun za rozjaśnienie tematu.

Ps: Czy będziesz prowadził jakiś wykład na Joomla Day w Łodzi w październiku?

zwiastun
18-07-2013, 12:27
W sumie wiadomo, że lepiej używać w miarę najnowszej stabilnej wersji.
Joomla 1.5 nie należy w ogóle już używać, a jeśli witryna działa n 1.5, należy czym prędzej migrować.

PS Na JD będę i będę coę tam prezentował :)

alex51
18-07-2013, 12:39
Strona JoomlaDay Poland 2013 udostępnia informacje o prezentacjach, @Zwiastuna również (http://www.joomla-day.pl/aktualnosci/item/40-oczko-w-joomla-21-niezbednych-rozszerzen) :). Terminy i godziny prezentacji są na razie tymczasowe i mogą ulec zmianie, ale wszystkich serdecznie zapraszamy.

maverickoti
01-11-2013, 18:35
Chciałbym odświeżyć temat.
Dorosłem do tego aby migrować (tak jak zwiastun mówił) do wyższej wersji J!. I mam tutaj pytanie. Mianowicie w Menu Manager w liście utworzonych menu jest kolumna Linked Modules gdzie zapewne można dodawać moduły do menu. Czy chodzi o to, żeby jedno menu mogło się wyświetlać w różnych miejscach na różnych podstronach?

zwiastun
02-11-2013, 01:47
1. Joomla jest spolszczony. Czemu używasz angielskich etykiet?
2. Nie, nie chodzi o to - skoro już używasz języka angielskiego, wypadałoby go jeszcze rozumieć - "Linked Modules" - podłączone moduły

maverickoti
02-11-2013, 13:41
Masz racje odnośnie angielskiego zwiastun. Nie będę się kłócił z ojcem Polskiej Joomla. Wstawiłem wersje angielskie ponieważ akurat tak mi się odpaliła część administracyjna portalu.

Poprawiając moją wypowiedź to tak naprawdę do czego służy kolumna w "Projektant menu" "Podłączone moduły"? Zakładam, że jest to jakieś fajne ułatwienie oraz usprawnienie dla umieszczania oraz zarządzania menu. Tylko proszę mnie oświecić :)

rafaelo191
29-12-2013, 22:16
Przecież dla każdego elementu menu możesz ustawić kto może odwiedzić widzieć element. Wystarczy tylko nadać uprawnienia.


ciach Gall Anonim