PDA

Zobacz pełną wersję : Albumy w simle image gallery.



kingu80
18-07-2013, 11:59
Witam
Mam króciutkie pytanko. Czy w dodatku Simple Image Gallery istnieje możliwość utworzenia albumu wraz z tytułem po kliknięciu na który dopiero będziemy wchodzili do galerii zdjęć? Niestety standardowo po dodaniu tagu {gallery}galeria_zdjec{/gallery} wchodzimy od razu do galerii gdzie wyświetlane są zdjęcia a ja je muszę jakoś pogrupować.
Pozdrawiam.

zwiastun
18-07-2013, 12:42
Simple Image Gallery znaczy: Prosta galeria zdjęć. Możesz pogrupować, ale otwierane będą cale galerie zdjęć.

kingu80
18-07-2013, 12:47
Tak myślałem ... A możesz polecić coś równie prostego i darmowego dzięki czemu można stworzyć albumy? Pytam o darmowe bo nie będzie to strona komercyjna. Moja prywatna, nie przeznaczone do zarobkowania, zero reklam. A potrzebuję coś naprawdę prościutkiego. Na stronie mają się wyświetlać albumy zdjęć z tytułem pod spodem, po wejściu do albumu mamy galerię zdjęć, klikamy na zdjęcie otwiera nam się np flashowa przeglądarka z powiększoną fotografią i możemy przewijać do kolejnych zdjęć. Tyle. To co testowałem do tej pory jest dla mnie przebajerowane. Za dużo fajerwerków. Prostota i nic poza tym :).

zwiastun
18-07-2013, 12:49
Phoca Gallery i wiele innych

kingu80
18-07-2013, 12:52
Phoco Gallery? Hmmm, nie testowałem tego ale dzięki, sprawdzę :).

kingu80
18-07-2013, 14:02
Sory za nowy post ale nie mogę edytować starego. Czy w phoco gallery da radę wyłączyć opcję porządkowania (ordering) która znajduje się na samym dole strony galerii tuż obok liczby wyświetlanych zdjęć na stronie? Może pytanie i głupie ale szukam, szukam i nie mogę tego wyłączyć a nie chcę aby to się pokazywało.