PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z galerią Sigplus



marcinp1984
18-07-2013, 15:05
Witam serdecznie,

Mam mały problem z galerią sigplus i nie bardzo wiem jak to rozwiązać (wszystko pod Joomla 3.1.1). Mam jakiś artykuł podpięty do konkretnej pozycji menu a w nim miała być właśnie wykorzystana ta galeria w postaci:

NAGŁÓWEK 1
Galeria1

NAGŁÓWEK 2
Galeria2

NAGŁÓWEK 3
Galeria3


Mam utworzone trzy moduły tej galerii (nazwane odpowiednio Galeria1, ...) i za pomocą wpinacza modułów chciałem dodać każdy z nich pod nagłówkiem w następujący sposób:

NAGŁÓWEK 1
{loadmodule mod_sigplus, Galeria1}

NAGŁÓWEK 2
{loadmodule mod_sigplus, Galeria2}

NAGŁÓWEK 3
{loadmodule mod_sigplus, Galeria3}

Niestety zawsze wyświetla się tylko jedna galeria ta pierwsza, czyli w tym wypadku Galeria1. W pozostałych jest "rozciągnięte" miejsce na galerie ale nic się w nim nie wyświetla.

Z czego to wynika? Jak można to obejść aby wyświetlały się wszystkie ok?

AndiC
18-07-2013, 15:18
Bo to nie tak ma być, w każdym z tych modułów jako pozycję modułu wpisujesz z palca np. "galeria1" w następnym "galeria2" itd.
Kod będzie wyglądał tak: {loadposition galeria1}

Jac
18-07-2013, 15:48
Tylko po co sobie utrudniać i używać modułów Sigplus, wstawiając je jeszcze w treść artykułu. Lepiej użyć bezpośrednio dodatku Sigplus. Będzie prościej i bez zbędnego komplikowania.

marcinp1984
18-07-2013, 16:42
AndiC wielkie dzięki w ten sposób wszystko działa ;]

Jac ja już próbowałem to kiedyś użyć tylko na innej stronce tak, żeby się wyświetlało pod jakimś tekstem w sposób {gallery}jakisfolder{/gallery} ale na stronie widziałem dokładnie taki ciąg znaków zamiast galerii. Pod Joomlą 2.5 było ok pod 3.1 już niestety nie. Na jakimś forum już nie pamiętam gdzie polecili mi właśnie żeby wykonać to w taki sposób jak w pierwszym moim poście. Z tą różnicą że tam wykorzystałem to raz a wyświetlając raz działało wszystko ok.