PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukiwana osoba do współpracy ze znajomości angielskiego



Azot
18-07-2013, 21:44
Witam

Planuje uruchomić portal... czuję iż trafiłem w nisze i można ją ładnie zagospodarować.

Szczegółów na razie nie podam... Poszukuje osoby z bardzo dobrą znajomością angielskiego i interesującą się filmami, i mająca trochę wolnego czasu niewykluczone iż po rozkręceniu portalu będzie otrzymywała jako współpracownik swoją dolę.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt przez PW

Pzdr

tomaszek83
18-07-2013, 23:19
mająca trochę wolnego czasu niewykluczone iż po rozkręceniu portalu będzie otrzymywała jako współpracownik swoją dolę

Sory ale nie mogę się powstrzymać. Czyli że jak, szukasz idioty który będzie robił czarną robotę, a jak już Ci rozkręci portal to zastanowisz się i może łaskawie się podzielisz jakimś groszem.

Azot
19-07-2013, 13:35
Nie przeczytałeś ze zrozumieniem, szukam osoby do współpracy czyli (50/50), wystarczy że zna angielski i ma wolny czas. Oprawą techniczną zajmuje się ja jak i tym co ta osoba ma robić. A dlatego szukam do współpracy iż w pojedynkę mogę czasowo nie dać rady.

Jdwind
19-07-2013, 14:00
No to raczej w dziale Zleceń powinieneś założyć ten post.

tomaszek83
19-07-2013, 14:07
zajmuje się ja jak i tym co ta osoba ma robić.

czyli szukasz robola lub jak to woli "pracownika". Ok. W takim razie napisz jeszcze co ma należeć do zakresu obowiązków takiej osoby, jaka jest forma prawna tej pracy (współpracy) oraz jakie wynagrodzenie ów osoba dostanie za swoją pracę.

zwiastun
19-07-2013, 14:43
Panowie, ta dyskusja jest chyba zbędna i niezbyt przyjacielska.

tomaszek83
19-07-2013, 15:07
@Zwiastunie, jako że temat jest w dziale OffTopic pozwoliłem sobie na podjęcie dyskusji ponieważ oferta kolegi @Azota przy całej sympatii dla niego jest trochę niepoważna. Jeżeli szuka się kogoś do współpracy (a tu jest chyba praca bo to zlecający będzie wydawał polecenia "współpracownikowi" i On będzie decydował co jego "współpracownik" będzie robił) to wypada zawrzeć co takowa osoba ma robić i za jakie wynagrodzenie.

Poza tym tekst:


niewykluczone iż po rozkręceniu portalu będzie otrzymywała jako współpracownik swoją dolę

jawnie zalatuje stwierdzeniem, że jak już "pomożesz mi rozkręcić biznes to się zastanowię czy dać Ci jakąś kasę ale mogę też nie dać bo stwierdzę że nie chcę się dzielić". Trochę to nie poważne. Wszem i wobec głośno przestrzegamy przed nieuczciwymi pracodawcami/pracownikami/zleceniodawcami itp, więc dlatego zapytałem się kolegi @Azota jaka ma być forma prawna współpracy, jaki zakres obowiązków, jakie wynagrodzenie? Chyba jako potencjalnie zainteresowany ofertą mam prawo wiedzieć takie rzeczy?

Azot
19-07-2013, 15:20
"Współpraca" w rozumieniu współwłasność portalu. A dlatego "niewykluczone" gdyż przychody z reklam po odjęciu kosztów utrzymaniu strony domeny/hostingu mogą być zerowe. Ale może się zdarzyć iż portal będzie zyski przynosił. A dlatego w dziale OffTopic gdyż to luźna propozycja współpracy i raczej pod ofertę nie podchodzi.

A ściśle precyzują współpraca polegać miałaby głównie na pomocy w tłumaczeniu ze słuchu krótkich filmików do 10 minut. Szczerze mówiąc mógłbym to zrobić wyłącznie sam, ale aż tyle wolnego czasu nie mam.

zwiastun
19-07-2013, 15:49
Nie wszyscy mają dar precyzyjnego wyrażania się. Rozumiem, że @Azot ma pomysł, poszukuje kogoś znającego język angielski, by mógł ten swój pomoc urzeczywistnić. Reszta to kwestia dogadania się z zainteresowanymi.